emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ставка

Стаття в Гардіан про підтримку Путіним Трампа на виборах повернула до спогадів про наші власні події недалекого минулого.
Знаєте, в чому з цієї точки зору різниця між ситуацією в США 2016 та Україні 2019? В тому, що вплив Чекістану на американські вибори був досить обмежений. А на українські - величезний. І абсолютно не прихований.
Я тоді криком кричав, закликаючи подумати, чому вся запоребрикова пропагандистська машина абсолютно відверто підтримує Зеленського. Попри всі розбіжності в оцінках Порошенка та постмайданної влади взагалі (не будемо зараз зупинятися на аналізі, результатом якої могутньої спецоперації стали такі радикально відмінні оцінки -К.В.), про що взагалі можна дискутувати на виборах, коли екзистенційний ворог України, агресор і вбивця її громадян однозначно підтримує Зеленського, а його (ворога) довірені радники не приховують, що Путін ставить на містера Хаос? Та не пригадаю практично нікого, кого б переконав навіть цей залізобетонний аргумент.
Це до якого ж стану треба було зазомбувати 73 відсотки дегенератів, щоб вони абсолютно добровільно проголосували за кандидата від Кремля?
І чим ця вся історія для України закінчиться?

Від себе: думаю, що оці 73%, насправді, не загітовані Кремлем, а перебувають з ним в якійсь спільній парадигмі. Принаймні, частково. Не готові були до повного розриву. Воліли краще "стати на коліна". Часто соромились це визнати, але так відчували. Всі попередні президенти й кандидати це враховували. Навіть Ющенко реверанси на адресу Кремля робив. Порошенківське гасло "Армія, Мова, Віра", окрім іншого, це ще й маніфест розриву з Кремлем. Позитивом тут є наявність 25%, які це відверте гасло підтримали. Це дуже багато. Підозрюю, років за десять до цього, це була б маргінальна меньшисть
Subscribe

 • Цікава деталь

  Олександр Бригинець 5 ч. · Дуже цікаву деталь розкопали журналісти: в тому місці, куди стріляли в машині…

 • Показания Бурбы

  Юрій Бутусов 1 ч · Вчера Следственная комиссия Верховной Рады по Вагнергейту провела заседание в…

 • Хроника одного президента ‎ ‎(24- 25.‎09.‎2021)

  Хроника одного президента ‎ ‎25.‎09.‎2021 Ермак передал распоряжение приостановить работу ВСК Безуглой по теме…

 • Водій- каскадер

  Vavlud Vav 7 ч. · УВАГА Водій Шефіра – довірена особа Ані Лорак та професійний каскадер…

 • Марьяна Безглузда

  Владислав Гребельник 5 ч. · ВИ — АГЕНТИ КРЕМЛЯ! Отже, сьогодні Демократична Сокира. Київ з Рух…

 • Аваков вчасно втік

  Олена Монова 10 ч. · Прочитала, що поліціянти знайшли в лісі якогось жмура, коли шукали кущ, під який плюнув…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment