emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ДБР і Томос. The Show Must Go On.

ДБР і Томос. The Show Must Go On.
Майже рік тому я писав про вимушене закриття ДБР після 8 (!) місяців “розслідування” однієї з найбільш одіозних з багатьох десятків сфабрикованих проти П'ятого Президента України Петра Порошенка справ – стосовно Томосу про автокефалію Православної церкви України.
Алк виявляється, цей театр абсурду тоді не закінчився!
Постанову про закриття провадження було скасовано у березні 2021 року.
А у травні 2021 прокуратура забрала смердючу справу з центрального апарату ДБР і сховала у Миколаєві. Тобто, офіційно це сформульовано так: “прокурором, який здійснював нагляд у кримінальному провадженні підслідність у даному провадженні визначено за Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у м. Миколаєві”. А щоб повністю сліди замести, справу передали до слідчого відділу Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві, але з дислокацією у м. Одесі.
Читачі навряд чи знають, що саме там ДБР зібрало найкращих своїх релігієзнавців. Але і тим суперпрофесіоналам завдання не видалося легким.
І тому старший слідчий другого слідчого відділу (з дислокацією у м. Одесі) Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Миколаєві Гарановський О.В., за погодженням з прокурором відділу Одесьої обласної прокуратури Полубок Д.Ю. звернувся до суду із клопотанням про продовження на дванадцять місяців, тобто до 13.07.2022.
Миколаївським з дислокацією в Одесі релігієзнавцям з ДБР мало двох років “розслідування”, їм потрібно три.
І слідчий суддя бажання задовольнив, строк досудового розслідування до 13.07.2022р. продовжив.
The Show Must Go On.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments