emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелене беззаконня

Майже два роки парламент Зеленського безперервно атакував мовний закон, намагаючись торпедувати бодай ту частину його норм, котра стосується шкурних інтересів Кварталу чи Коломойського-Пінчука-Фірташа. Але суспільство до теми виявилося досить чутливим і змусити навіть депутатів більшості голосувати за відверте малоросійство стало завданням надскладним. Тому, вирішили піти найпростішим шляхом - просто ігнорувати закон на телебаченні, кришуючи це повністю контрольованою Нацрадою.
А чому, зрештою, ні? Чому розганяти парламент без жодних підстав можна, підписувати стовідсотково антиконституційні президентські укази теж, пхати друзів і родичів на найвищі державні посади, ігноруючи закони про держслужбу й корпоративне управління, також - а порушувати закон про мову, раптом, ні?
Тут є два можливі виходи. Або звикнути жити в умовах абсолютного ігнорування владою законів, або перестати це толерувати. Але останнє вимагає відірвати сраку від дивану, а до цього навіть так звана «активна частина суспільства» відверто не готова - жодна протестна акція навіть у Києві більше 10 тисяч людей ще не збирала.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment