emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зелене беззаконня

Майже два роки парламент Зеленського безперервно атакував мовний закон, намагаючись торпедувати бодай ту частину його норм, котра стосується шкурних інтересів Кварталу чи Коломойського-Пінчука-Фірташа. Але суспільство до теми виявилося досить чутливим і змусити навіть депутатів більшості голосувати за відверте малоросійство стало завданням надскладним. Тому, вирішили піти найпростішим шляхом - просто ігнорувати закон на телебаченні, кришуючи це повністю контрольованою Нацрадою.
А чому, зрештою, ні? Чому розганяти парламент без жодних підстав можна, підписувати стовідсотково антиконституційні президентські укази теж, пхати друзів і родичів на найвищі державні посади, ігноруючи закони про держслужбу й корпоративне управління, також - а порушувати закон про мову, раптом, ні?
Тут є два можливі виходи. Або звикнути жити в умовах абсолютного ігнорування владою законів, або перестати це толерувати. Але останнє вимагає відірвати сраку від дивану, а до цього навіть так звана «активна частина суспільства» відверто не готова - жодна протестна акція навіть у Києві більше 10 тисяч людей ще не збирала.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ГА ООН

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. Вчера в 12:16 · Росія виступила проти того, щоб Генасамблея ООН…

 • Чому Зеленський біситься

  Валерій Прозапас 4 ч. · Я сильно сумніваюсь, що Зеленський може собі дозволити так виходити в люди, і тим…

 • Хроника одного президента ‎18.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎18.‎09.‎2021 Разумков заявил, что рассмотрения закона об олигархах на следующей неделе не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment