emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Хода. Постскріптум

Знаєте, я досі під враженням від тієї мракобісної ходи вулицями Києва, яку мала «щастя» бачити на власні очі. Бо коли ти бачиш то все на картинках, ба навіть на відео, це геть не так вражає, як вживу. Коли перед тобою по вулицях течуть ці натовпи в хустках, з жовто-сірими неживими обличчями, згорблених, з очима долу, бо ж смирення, нічого живого ні в позах, ні в поглядах, ні в жестах, це викликає якийсь містичний жах, густо перемішаний з огидою.
І найжахливіше в тому всьому — такі самі неживі діти. Звозили з усієї України автобусами, сотнями, тисячами. Щоб вся ця страшна ріка зрештою витекла на вулиці столиці, затопила їх вщент, паралізувала рух і наповнила міазмами повітря.
І все задля того, щоб потім показати в мордорі пишну картинку, як багато тут, в Україні, московітської церкви, її вірян, який ми адіннарот. Як живе багатотисячне уособлення нещодавньої статті хйла. Я особисто не вірю в таке співпадіння, що спочатку плюгавець пише свою статтю, а потім Новінський з штанів вистрибує, аби показати цю апокаліптичну картинку. Причому, що цікаво, в самій Москві цю ходу відмінили через ковід, а в нас провели, бо хулі за нас потерпати, нас не шкода. Тим більше, що самі ці зомбаки казали на камеру, що хто після ходи помре, то це його хрест.
До речі, про хрести. За опитуванням КМІС влітку 2021-го, більшість вірян в Україні асоціюють себе з автокефальною ПЦУ. А за нещодавнім опитуванням Групи «Рейтинг», 75% українців впевнені, що спадкоємицею Київської Русі є Україна, а не Росія.
Чуєте, песиголовці? Ви можете ще тисячу разів переписати історію. Ваша плюгава хйня може написати ще тисячу статей (якщо нагла кров не заллє на сімдесят четвертій ітерації), але ніколи ви не зможете змінити одного простого факту: ми не рідні. Ми не повернемось туди, де ви нас тримали силою роками, крали історію, гідність, рубали коріння, нищили героїв, паплюжили символи і принижували, принижували, принижували.
Князь Володимир, хреститель Русі (Києвської Русі, не Росії, абізяни) якого ви чомусь теж вкрали собі, народився в Києві і був князем Києва. Герб князя Володимира — тризуб. Грошима князя Володимира була гривня. Князь Володимир пиздив в’ятичів, ваших предків, аж курява до неба стояла, і вони платили данину Києву. Історія християнства в східній Європі почалася в Києві. Я ще багато чого можу згадати, але мені влом щось доводити.
Окупація закінчилась. Принаймні ментальна наближується до завершення. Почалася реконкіста. Ще декілька поколінь — і все. Можливо, це видається надто довго, але в масштабах історії це ніщо, один помах крила метелика. Залишилось вас випиздити з нашої землі. Або закопати в ній.
Тому знаєте що?
Ваня, іді домой, здєсь водкі нєт.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО

  Дмитро "Калинчук" Вовнянко 4 ч. · РОСІЯНИН ОНИЩЕНКО Колишній депутат Верховної Ради Олександр…

 • Про тиск

  Валерій Прозапас 5 ч. · Зеленський на ICTV: - Ми використовувавали офшори, бо через сатиру в часи Януковича…

 • Цинизм

  Печерский холм ​​ 🏛️Источники сообщают, что в Офисе президента придумали гениальный по своему цинизму план, как использовать нехватку на всех…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments