emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Відповідь солодкоголосим брехунам

Бачу, як мережею ширяться різні гіпотези щодо вбивства очільника «Білоруського дому». Основний посил цих гіпотез - не все так однозначно.
Різнокаліберні підлівачені діячі, яким вигаданий український «правий радикалізм» псує апетит набагато більше, аніж російські танки на кордоні, говорять про якісь зв’язки вбитого з правими рухами. Близькі до банкової «позитивні блогери» як завжди намагаються зняти відповідальність з влади, згадуючи дорогою «порохоботів», які немовби політизують вбиство. Бо, бачте, треба ж розібратися - чи точно зелена істота, яка живе на болоті та квакає - жаба, а не приміром якийсь благородний олень! Ми тут люди маленькі, хай слідство встановлює - чи відрощують українськи жаби собі роги, чи то олені влітку ховаються від спеки на болотах та квакають від перегріву! Ну і звичайно різного калібру підкремлівський каналізаційний бруд насупивши лоба видає: ця смерть невигідна Лукашенці, треба розібратися із особистим життям покійного, фінансами білоруської опозиції, причетністю ЦРУ та марсіан!
Смерть не вигідна, світ складний, не все є тим, чим здається, - несется з кожної праски.
Але в тому то й справа, що в житті все буває набагато простішим, аніж в художній літературі. Поїхавші дахом диктатори можуть здаватися злими геніями політики, але вони як правило - банальні психопати з дуже сильним інстинктом влади і нульовою фантазією. Бути диктатором - в принципі не дуже вигідно та раціонально. Не дуже розумно. Демократія надає відставним політикам можливість насолоджуватися життям у мирі та спокої. Вихід з диктатури завжди один - вперед ногами, у мавзолей, або на ешафот.
Теорії про те, що кому й коли невигідно розбиваються о сурову дійсність. Гітлеру було невигідно воювати на два фронти та знищувати євреїв. Саддаму був невигідний геноцид представників інших конфесій. Мілошевичу було б вигідно провести цивілізоване політичне «розлучення» Югославії, тоді б в нього були шанси померти на своїй дачі, а не у камері в Гаазі. Невигідність політики Каддафі у підсумку коштувала йому кулі в голову після зґвалтування штик-ножем. Путіну було невигідно починати війну з Україною. І наслідки для Росії ще попереду.
Але попри всі ці аргументи про «невигідність», з‘їхавші з гальм довічні президенти, національні лідери, вожді та інші кращі друзі велосипедистів катують, вбивають, придушують та по всьому світові переслідують тих, хто наважився сказати хоча б слово про їхню спражню сутність.
Віталій Шишов допомагав рабам осатанілого колгоспника втікати з плантації. Тікати в Україну. А отже з точки зору мінського кривавого вусатого гімна він був винен. Як і наша країна була винна у тому, що надає прихисток таким як Віталій. Білорусам треба було показати, що від Лукашенки не втечеш. Українців треба було принизити, довівши, що наша країна досі - прохідний двір для катів з КДБ та ФСБ!
В чому тут складність? Що тут неоднозначного?
Не буду навіть казати про те, наскільки принциповим є ефективне розслідування цього вбивства та про те, які висновки повинні зробити наші спецслужби. Без коментарів, як то кажуть...
Додам тільки ось що. Коли чергове непорозуміння з комплексом Наполеона, яке за дивним збігом обставин вважається тут політиком, починає щось плямкати про те, що Лукашенка треба підримати, про дороги та «порядочек», про те, що треба переймати його досвід, просто знайте - це непорозуміння хоче довіку сидіти у своєму кріслі та мати право вас вбити без суда та слідства. Всі ці стогони треба сприймати тільки так, як погрозу: українці, я вважаю, що я, влада дійсна чи прийдешня, маю право вас вбивати, ламати вам суглоби, гвалтувати вас кийком, а ви маєте за це мені дякувати, влаштовувати мені овації на майдані мого імені та називати на мою честь своїх дітей! Розумійте це та будьте готові, в разі необхідності, до превентивних дій!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ГА ООН

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. Вчера в 12:16 · Росія виступила проти того, щоб Генасамблея ООН…

 • Чому Зеленський біситься

  Валерій Прозапас 4 ч. · Я сильно сумніваюсь, що Зеленський може собі дозволити так виходити в люди, і тим…

 • Хроника одного президента ‎18.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎18.‎09.‎2021 Разумков заявил, что рассмотрения закона об олигархах на следующей неделе не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment