emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Порядок

Убивство в Києві голови "Білоруського дому" Віталія Шишова в Європі назвали "актом тероризму з боку режиму Лукашенко".
"Бацька" вже зовсім злетів з котушок. Утім - його чомусь тепер в Білорусі ніхто так не називає.
А помните, як нам його у приклад ставили - мовляв, подивіться, який там порядок. І великі підприємства - державні. І колгоспи залишилися. І продукти білоруські як в СРСР - такі якісні, і "гнилої демократії" немає.
Виявилося, що країною править комуністо-фашисто-маніяк. І щодо "якості" білоруських продуктів - міф, видавання наших "совків" бажаного за дійсне, бо там виявилася присутність відсутності м`яса. Утім, як було і в радянські ковбасі.
А тепер - дивіться. Дивіться уважніше. Оце ось і є справжнє обличчя "совка", але у новій упаковці. Злиденне населення і диктатор в оточенні наближених холуїв, реальних власників країни та людських життів. Захотів - убив. Захотів - побудував собі палац. Захотів, посадив іноземний літак. А захотів - збив його. Захотів - подарував завод блюдолизу. Захотів - забрав.
Знайомий пару років тому був там. У складі офіційної делегації на святкуванні дня міста-побратима. Відзначив три речі.
По-перше, аби прикрити від "іноземних гостей" злидні, їм дозволяється пересування лише певними дорогами. Уздовж яких встановлено однотипні паркани.
По-друге, в очах тамтешніх людей абсолютна безнадія й байдужість до свого майбутнього. Люди махнули на себе рукою. Особливо у провінції. Жінок - каже - красивих не побачиш, усі якісь сірі.
По-третє, жоден притомний іноземець не бажає мати там якийсь спільний бізнес. Бо там абсолютне свавілля влади й цілковите топтання будь-яких законів. А на самісінькій верхівці - оцей ось... У генеральському кителі.
Зате там колгоспи. Хто хоче - може переїздити туди й насолоджуватися майже радянським життям.
P.S.
Для тих, хто призабув, або не знав як насправді жилося в СРСР; якою є його справжнє, а не вигадане Агітпропом минуле - пропоную невеличку допомогу: історичне розслідування, автором якого маю честь бути
"ТАЄМНА ІСТОРІЯ РАДЯНСЬКОГО СОЮЗУ",
Там і про те, з чого складалася ковбаса, і про "безкоштовні" квартири, і про таємне життя партійної номенклатури, і про вождів...
Цю та інші книги (автограф гарантовано) ви можете замовити за посиланням: http://pavlopraviy.blogspot.com/2019/03/blog-post_16.html
Електронні версії за символічну платню тут: https://pavlopraviy.blogspot.com/2018/10/blog-post.html...
Возможно, это изображение (1 человек, стоит и военная форма)
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment