emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Šlovė Lietuvai!

Проти Литви здійснюється гібридна агресія. Сотні, свідомо направлених з території Білорусі, мігрантів щоночі намагаються перетнути литовський кордон. Мінськ збільшує кількість авіарейсів з Іраку, Сирії, Афганістану та інших країн, з яких прибувають мігранти.
Повернення затриманих нелегалів на території Білорусі не можливо оскільки білоруський уряд денонсував договір про реадмісію з ЄС.
Водночас на території Литви, російськими спецслужбами, реалізується інформаційна операція з дестабілізації суспільно-політичної ситуації. Пов’язані з Кремлем політичні сили та ЗМІ звинувачують уряд в неспроможності контролювати ситуацію та закликають поступок режиму Лукашенка.
Уряд вже оголосив екстремальну ситуацію. До охорони кордону залучаюся резервісти та добровольці. Литві не просто, але вони тримаються!
Литва, країна що від перших днів війни з Україною. Литовські добровольці воювали в добровольчих батальйонах, литовські офіцери навчали наших військових, Литва надавала нам технічну та матеріальну допомогу, приймала на лікування та реабілітацію наших поранених. На всіх міжнародних майданчиках Литва беззастережно підтримувала Україну, є нашим адвокатом в НАТО та ЄС.
Переконаний, що такий непростий для наших друзів і союзників момент, Україна має надати всю можливу допомогу Литві: технічну, матеріальну, дипломатичну, військову.
А в разі потреби, я впевнений, сотні українських добровольців будуть готові вирушити до Литви, щоб допомогти захистити її кордони!
Šlovė Lietuvai! 🇱🇹❤️
Возможно, это изображение (2 человека)
Tags: #Už_jūsų_ir_mūsų_laisvę, #Za_naszą_i_waszą_wolność, #for_our_freedom_and_yours, #За_вашу_і_нашу_свободу
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • ГА ООН

  Helgi Sharp сейчас с Ol Sharp. Вчера в 12:16 · Росія виступила проти того, щоб Генасамблея ООН…

 • Чому Зеленський біситься

  Валерій Прозапас 4 ч. · Я сильно сумніваюсь, що Зеленський може собі дозволити так виходити в люди, і тим…

 • Хроника одного президента ‎18.‎09.‎2021

  Хроника одного президента ‎18.‎09.‎2021 Разумков заявил, что рассмотрения закона об олигархах на следующей неделе не…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment