emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

У отченні параноїкив

Не знаю, чи можна їбанутись ще сильніше, ніж це вже зробив Ригоравич, але вусатий шизік пробиває щодня нові горизонти дна. Тільки вчора я прочитала, що він знову биканув на Україну, доручив своїм силовикам «закрити кожний метр кордону», бо йому бач неспокійно.
Лукашенко заявив, що його насторожують останні події на західних кордонах Білорусі, перш за все з Литвою і Польщею в тому числі через ситуацію з мігрантами.
Те, що в Литві прийняли рішення завертати незаконних мігрантів, Лукашенко називає «ухвалили закон стріляти в мігрантів, бити, тиснути, труїти» Ну а ми ж дали Литві колючого дроту для кордонів, Ригоравич і затаїв, хоча звісно і не тільки тому, в нього довгий список параноїдальних претензій.
А зараз от прочитала статтю, волосся дибки. Журналісти CNN натрапили неподалік від Мінську на будівництво. Стверджують, що там будують концтабір для політв’язнів (я покладу посилання з відео у перший коментар, бо фейсбук погано видає пости з лінками на сторонні ресурси, обов'язково почитайте і гляньте відео).
Знайдений журналістами комплекс розташований на території колишнього ракетного сховища, яке займає 80 гектарів. А при в'їзді табличка "В'їзд заборонений". 80 гектарів, шизік будує свій Гулаг. Це дуже страшно, знати, що майже з усіх сторін тебе оточують маніяки.
Ну тобто те, що в Беларусі все йде по вкрай поганому сценарію, було вже зрозуміло давно. Але зараз все настільки загострилось, що ці вібрації відчуваються просто в повітрі, особливо після загибелі Шишова.
А зараз ще й закриття кордонів, і оцей концтабір. З огляду на те, що скоро річниця протестів (9 серпня), то можна зрозуміти, що Лука буде топити країну в арештах, репресіях та політичних вбивствах.
Я не знаю, чим і коли це скінчиться. Демократичного шляху зміни влади не допустить Лукашенко. Протести втопить в крові той самий Лукашенко за допомогою Кремля. Глухий кут.
А нам зараз потрібно тільки координуватись з Європейськими державами і виробляти подальшу стратегію відносин з демократичною частиною беларуського суспільства.
Subscribe

 • 50 хвилин

  Валерій Прозапас 1 ч · В 50 хвилинах інтерв'ю Порошенка більше сенсів та відповідей на…

 • Лякалка

  Сергей Высоцкий 22 ч. · Тобто, ви зрозуміли що це за державний переворот за участі Ахметова? Це…

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments