emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Лука смердить

«Вы однажды допрыгаетесь, и я перейду границу без оружия и соберу не 40, а минимум 90% украинцев, и мы Украину вернём…» (кінець цитати).
Це сьогоднішня заява Ригоравича на великій прес-конференції в Мінську, свєжак.
Я вже навіть не знаю, чи сміятись, чи зайвий раз сходити на стрільби (хоча сходити на стрільби завжди помічне). Одразу купа питань в голові, куди і кому цей лисий притрушений асасін збирається повертати Україну голими руками, ну і відповідні картинки в голові, звісно ж, бо в мене багата уява.
В принципі, на таке бикування є одна-єдина доцільна відповідь на всі часи — «прийди і візьми». Але то таке, Ригоравич вже давно працює в режимі самоповтору, нічого принципово нового він вже не генерує, просто перекидає свої три волосини з одного боку лисини на другий, а дурнуваті заяви випадають з нього як кізяки з дірявих панталонів.
Дуже показовим є той медійний пул (не піднімається рука назвати його українським, бо вони є по суті антидержавниками), який вирушив до Мінська освітлювати делірій Лукашенка, працюючи в нього на бек-вокалі — це працівники медіа Медведчука і телеканалу «Наш». Теж нічого особливо дивного, маргінальне завжди тягнеться до маргінального.
Та якщо Ригоравич піде на те, аби визнати офіційно окупацію Криму, Донецька та Луганська, і "переступити через Будапештські декларації", як він обіцяє зробити, то отримає звісно ж відлуп і на національному рівні, і від міжнародної спільноти теж. Беларусь вже отримала пакет санкцій (досить болісних як для такої країни), але якщо Лукашенко хоче більше, то вай нот, отримає ще.
І якщо в Беларусі не залишиться більше зв’язків з Україною навіть на рівні суспільств (а саме цього прагне Лука, для цього і кордони цементує, і щоки надуває щосили), то завіса остаточно опуститься, а Беларусь стане повністю залежною лише від Росії і перетвориться на щось типу нинішньої Абхазії, бо мордор давно хоче поглинути ще один шмат територій.
І чим довше тарган сидить в кріслі президента, тим більш ймовірним є саме такий сценарій.
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments