emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Брудний кеш

😎«Брудний кеш» подивились більше ОДНОГО мільйона українців!
Це означає, що більш ніж мільйон українців тепер знає, що голова НБУ звичайний злодій. Цілий мільйон знає, куди зникло 40 мільйонів доларів. Цілий мільйон тепер в курсі, що Нацбанком керує грабіжник.
Більше мільйона людей — це не просто цифра, це досягнення. Уявіть, що мільйон людей — це якби кожен мешканець міста Дніпро подивився наше розслідування про Кирила Шевченка. Це якби кожнісінький містянин знав, як, коли та скільки вкрав в українців нинішній глава Нацбанку. Але, звісно, цей мільйон не з Дніпра, а з усієї України.
Дуже дякуємо кожному, хто дивився та поширював наше відео. Окремо дякуємо посіпакам Єрмака, поліції та працівникам НБУ, які намагались зірвати прем'єру фільму — у цьому мільйоні є і ваша заслуга.
✅ 132.5 години витратило людство, щоб дізнатися правду про Кирила Шевченка
✅ Середня глибина перегляду 7.44 хвилини, це 42,1% ролику. Нас дійсно дивилися. І дивилися довго. Це був не простий клікбейт, а розслідування, яке багато людей подивилися повністю.
✅ Аудиторія нашого фільму — це кожен українець. Бо аналітика каже, що розслідуванням майже однаково зацікавлені люди з 18 до 65 років.
Цифри статистики говорять, що нові глядачі дивилися відео набагато довше, ніж наші активісти. Це очікувано – бо ж активісти і так знають про Кирила Шевченка немало, ще й багато хто був на прем‘єрі фільму. Але ще це означає, що пересічні українці скучили по формату якісних розслідувань, що він їм подобається і легко сприймається. Отже, ми будемо робити ще і ще. Бо приводів для розслідувань — не тільки у Нацбанку — є, на жаль, ще дуже багато.
У першому коментарі ми залишимо посилання на розслідування на той випадок, якщо ви ще не дивилися. Поширюйте у себе на сторінці, скидайте в чати та родичам у вайбер. Бийте у дзвони!
Subscribe

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments