emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Відставка Крищенка

Відставка Крищенка - чітка ознака того, що влада намагається зцементувати силову вертикаль для активного протистояння з «вулицею» в разі виникнення масових протестів. Звичайно, можна посміятися з чергової ідіотської витівки ЗЕрмаків, адже Крищенко для більшої частини ймовірних очільників протесту «свій» - тобто, людина, з якою довелося б так чи інакше домовлятися, а тепер руки в них будуть розв‘язані. З іншого боку, банда зелених уже показала, що закон їх у боротьбі за збереження влади жодним чином не стримує. А це, з одного боку, має всі шанси (в разі підняття хвилі протестів) пришвидшити кінець, з іншого - сильно піднімає ризики для опозиції і тих, хто вийде її підтримати.
Відтак, головним завданням сьогодні стає не дати Зеленському вибудувати вертикаль силовиків-відморозків, котрі готові будуть виконувати накази завідомо злочинні (як те, наприклад, що робила зовнішня розвідка щодо Чауса чи СБУ щодо блокування друку газети Демсокири). Слід тупо не дати їм часу на таку роботу.
І ви марно зітхаєте, щодо «народ пасивний». Поліція здатна без жорсткого застосування сили стримати до 10 тисяч протестувальників. Якщо в Києві вийде 50 тисяч, ми зможемо отримати будь-які політичні поступки, зокрема, дострокові парламентські вибори. Для цього не потрібні ані симпатики зелених, ані ротошлункове болото - тільки невеликий відсоток тих, хто вважає себе опозицією цій ганебній владі. І це докорінно змінить політичну мапу, бо будь-яка коаліція в парламенті (і відповідний уряд) позбавлять Банкову можливостей так знущатися з країни. Будь-яка конфігурація коаліції (навіть і без ЄС) забере в Зеленського більшість нинішніх інструментів узурпації й залишить генералом без війська.
Все, що потрібно - аби ми вийшли восени не тією мізерною кількістю, що досі. Але відірвати сраки від диванів є поки що надскладним завданням навіть для найбільш горластих фейсбучних революціонерів
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments