emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Що таке "здалі" может побачити на прикладі Афганістану,

Я вже мало чому дивуюсь - але багаторічна кампанія про як "всьо здалі в 2014 году" реально вибішує.
Сидять якісь незрозумілі люди на ефірах і розповідають про "зливи", "зданий Крим" та "відсутність політичної волі" - ніби хоч щось бачили з того, що відбувалося під час наступу РФ тієї весни і того літа.
Що таке "здалі" может побачити на прикладі Афганістану, а тепер ви таки розумні в студіях під кондиціонерами - бо тоді якимось дивом вдалося організувати спротив, і тут немає комендантського часу та не ходять озброєні люди з чужими шевронами, а ви все одно несете скабєєвську маячню.
Бо тоді були і десятки тисяч біженців, і робота ворожої агентури, і наслідки руйнування армії, і зрада силовиків, в тому ж Криму до 75% особового складу, і віддавання честі міліцією Бєзлєру, і обстріли армії РФ через кордон, і пряме її вторгнення, коли не вдалося організувати громадянську війну.
Мало хто усвідомлює чого тоді вдалося уникнути через рішення частини українців битися та допомагати тим, хто б'ється - а не тікати, чипляючись за літаки.
Сім років не так вже і багато, проте в традиції нашого доброго народа забувати не те що події такої давнини - але і те, що їм казали перед виборами і не вміти спиратися брехні телевізора.
З цим і пов'язане принципове мовчання влади про війну - українцям намагаються пересадити пам'ять.
Комусь треба знецінити результати того спротиву та перекинути відповідальність на своїх же, бо з чужими все ще сподіваються "договоріться".
Але для "уставших" в мене погані новини - "договоріться" не вийде, як би не намагалися імітатори доїти того бика, вже надомовлялися на "Потік-2" та відновлення позиций РФ в економіці та міжнародних відносинах, до них літають говорити про нас без нас.
Вдасться хіба що спробувати непомітно капітулювати, як з тим же "Потоком" - багато крику і пафосу, а в результаті повний провал і перспектива опинитися без транзиту і знов таки з армією РФ сам на сам.
Для того і ведеться та пропагандиська робота, яку підтримують і недалекі розумом наші громадяни, щоби знищити волю до спротиву.
І тут вже багато залежатиме від здатності нації відкинути нарешті інформаційну отруту - щоби не втратити батьківщину як цього тижня афганці, або як частина укрїнців в 2014 році.
Часу мало - як бачите, ніхто нікому нічого вже не гарантує.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments