emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Переможні гасла

В мережі синхронно (зовсім не паляться хлопці - К.В.) з’явилися заява Подоляка про Порошенка, «котрий під час президентства створив свій Талібан», та ілюстрації з афганськими моджахедами, під якими напис «Армія, Мова, Віра».
Ну, по-перше, зверніть на це увагу. Тобто, побачите такий пост чи коментар - знайте, що це бот. Тому, не дискутуйте, а баньте.
По-друге, це вже певна ознака відчаю, якщо пропагандисти від влади йдуть на пряму образу всіх захисників України та вірних ПЦУ, котрими себе називають більшість населення України.
А стоїть за цим відчаєм дуже простий факт. Вперше за роки президентства Зеленського населення головною проблемою країни називає корупцію - навіть попри демонстративне ігнорування рейтинговими телеканалами дикого і неприхованого крадійства ЗЕвлади. І нехай це ще не обнулило рейтинг самого Янелоха, його партія вже летить у тартарари. А за нашого конституційного устрою та існуючої виборчої системи це буде фактором вирішальним

Від себе: Зелені агітатори тут цілком мають рацію. Перемога Талібану -це армія+ віра (про мову не знаю). Але найяскравіший приклад переможного впливу гасла Армія, Мова , Віра- це Ізраїль. Тільки під такими гаслами й перемагають.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments