emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Дичь

Рано или поздно Владимир Зеленский перестанет быть президентом и его начнут таскать по допросам, в том числе по "делу КСУ". Кто ему советует творить эту дичь - хз.

Михайло Жернаков:

"Зеленський підписав указ про "конкурс" до КСУ за квотою Президента. Це найгірше, що можна було зробити в ситуації з Конституційним судом, і ось чому.

1. Юридично вакансій суддів КСУ за квотою Президента немає, і не буде до наступного року. Зеленський не звільнив і не міг заільними своїм указом Тупицького і Касмініна.

Очевидно, Тупицький і його посіпаки мають бути не в КСУ, а зовсім в іншому суді і в зовсім іншому статусі. Але - подобатися це нам чи ні - за Конституцією і законом вони і далі є суддями КСУ. Укази "про скасування указів про призначення" не позбавляють нікого статусу судді. Це підтвердив і сам КСУ щодо аналогічного "звільнення" Ющенком судді КСУ Сюзанни Станік, і недавно ВС - уже в справі щодо Тупицького.
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments