emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

З циклу "Зелений більшовизм у дії"

Знову прийшли вони...
Вже близько місяця триває підготовка Sokyra Fest на Черкащині. За цей час ми встигли випрацювати стилістику заходу, написати з десяток постів, підготувати круті локації, домовитися з музикантами. І це все для того, аби провести кінець літа у колі друзів.
Але втрутились люди, яких на це свято не запрошували — місцева влада та «силовики». Вони вийшли на зв'язок із адміністрацією бази відпочинку «Дахнівська Січ» та порекомендували не проводити цей фестиваль. Формальна причина — захід носить політичний характер. Ймовірно, в танцях і тостах гостей фестивалю може бути зашифроване якесь таємне послання про імпічмент Зеленського.
Це смішно. Проте вже не вперше влада (привіт Андрію Єрмаку і Офісу президента) намагається тиснути на наших активістів і блокує активності «демсокирян».
◾️ Перший дзвіночок був у травні. Дзвіночок буквально, адже учасників Західного Сейму у Львові протягом двох тижнів телефоном «опитували» і розпитували представники СБУ.
◾️ Далі — прем’єру фільму-розслідування «Брудний кеш» у Києві намагались зірвати два автозаки «беркутівців», поліція та керівництво Нацбанку.
◾️ Серпень приніс нам чергові проблеми. Чотирнадцять типографій з різних регіонів країни відмовились друкувати газету «Правдоруб» через погрози «силовиків».
Тут не треба бути Шерлоком Холмсом, щоб побачити системність дій влади проти нас. Вони налякані нашими акціями, газетою, заявами, розслідуваннями. Зараз вони злякались… фестивалю з їжею, напоями, танцями та музикою.
Наразі ми шукаємо можливості для проведення фестивалю Sokyra Fest. Тому не кваптесь повертати квитки та скасовувати бронювання.
Осінь має бути шалена. А перед новими битвами потрібен гарний відпочинок.
Підписуйтесь на телеграм-канал фестивалю — невдовзі ми повідомимо нову локацію: https://t.me/SOKYRA_FEST
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments