emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ПАРАД І ЗеБОТВА

ПАРАД І ЗеБОТВА
Напередодні святкування 30-річчя Незалежності ЗЕботва пробиває чергове дно. Люди які за Порошенка і 2 рокі після Порошенка доводили всіма силами що Парад - непотрібний, а перфоманси ЗЕ з Сердючками та Зібровим це ледь не ідеал святкування, тепер...
Ні! Вони не пишуть про те що Парад - потрібний, що це акт єднання нації і усвідомлення українцями що всі ми - єдине ціле. Вони не пишуть, що Парад - це день коли громадяни віддають шану своїм захисникам на плечах яких тримається їхня держава. Вони всього цього не пишуть - бо очевидно, їм зразу ж нагадають їхні власні слова в часи попередніх парадів.
Знаєте про що пише ЗЕботва? Що порохоботи, мовляв, поширюють ненависть до Параду, і цим підтверджують, що вони патріоти не України, а конкретно політика Порошенка - в Україна їм, мовляв, до лампочки.
Зрозуміли? Навіть про парад влаштований їхніми зеленими вподобанцями вони не можуть написати без Порошенка. На більше в них нема ані фантазії, а ні розуму.
Про що це говорить? Про те що чхати їм на Україну - і підтвердження тому, що президента Зеленського вже НЕ кличуть на саміти НАТО. Їм чхати на людей - і підвердження тому, що смертність в Україні проти 2020 р. підскочила на 21,6%. Їм чхати на українську промисловість - і підстведження тому, що вони самі гноблять єдиного в Україні виробника суден "Кузню на Рибальському" і автовиробника "Богдан" виключно з політичною метою. Їм чхтаи на ЗСУ - бо з/п у ЗСУ вони не підвищували з часів Порошенка.
Їм не чхати тільки на Порошенка. Тому, що Порошенка вони панічно бояться. Бо повернення Порошенка в президенти - їх страшний сон.
Бо парад вони влаштували не через прилив патріотизму, а аби перехопити тему війська де внесок Порошенка просто не можна не помітити. З тою самою метою вони покликали патріарха Варфоломія - бо Православна Церква України, це безперечне досягнення Порошенка. Лише з мовою треба щось їм зробити - наприклад перестати знімати "Кварталу-95" серіали для російських каналів, з Кабаєвою у керівництві.
І буде повний набір - Армія, мова, віра. За Порошенком. Бо нічого свого придумати вони ну просто нездатні. Тому й бояться.
І я скажу так - правильно бояться. Але на їхньому місці я боявся б не Порошенка особисто, а тих хто зараз знаходиться біля Порошенка. Бо всі ми нікуди діватися не збираємося, незважаючи на те, буде з нами Петро Олексійович, чи ні. Серед тих хто зараз біля Порошенка за 2,5 роки - жодного конфлікту і тушки. І ми владою станемо обов'язково.
А ми не злопам'ятні - ми пам'ять гарну маємо. Ми точно не забудемо і те як руйнували все здобуте за Порошенка, і як гробили вітчизняних виробників (аби дошкулити Порошенко), і як садили бойових генералів - аби вибити з них показання на Порошенка.
От цього вам треба боятися. Бо це - неминуче. Ми цього не забудемо. І відповідати доведеться.
Це так само неминуче, як Парад на День Незалежності. Так-так, той самий парад який цього року буде. Після 2,5 років перерви. Зеленої.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments