emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Ніяка «зелень» нас не зупинить!

Страница Петро Порошенко была в прямом эфире.

1 ч
Хто є найбільш достойним українцем в історії? Таке питання напередодні Дня незалежності задало мені одне видання. Для мене найбільшу роль у встановленні і забезпеченні незалежності нашої держави зробили 163 воїнів та Героїв Небесної Сотні, яким я мав честь присвоїти звання Героя України. Сотні військових, які вирушили на фронт, щоб зупинити російську навалу, — вони, насправді, найвидатніші українці, які допомогли нам зберегти державу. Мільйони волонтерів, добровольців, громадських активістів, небайдужих, які зберегли державу.
Адже у 2014 році відлік нашої незалежності міг би зупинитися на цифрі 23. І 30-ої річниці Незалежності не було би, якби не тисячі військових, які сьогодні вийшли на Марш патріотів. Ми разом вітали іноземних гостей, які поділяли нашу радість. Ми із гордістю дивилися на військовий парад, тим більше що два роки поспіль нам казали, що паради — це шкідливо, що на них не варто виділяти грошей. Ми їх проводили безкоштовно. А вони їх проводять за п‘ять мільярдів. Але уже стало доброю традицією, щоб десятки тисяч військових і цивільних вийшли на День Незалежності для того, щоб пройти маршем. І сотні тисяч киян вітали наш марш.
Ніде у світі ви не знайдете таких людей, як українці, які так сильно люблять свою державу. Так були готові до самопожертви. Готові зупинити агресора. І ми звільнили дві третини окупованого Донбасу, дякуючи доблесті наших воїнів. І Путін заплатив би дуже високу ціну, якби намагався продовжити наступ.
Хочу подякувати українському народу за те, що він зберіг незалежність.
Сьогодні «зелена влада» вийшла похизуватися тим, чого вона не робила, до чого не має відношення. Бо, на жаль, армія і її фінансування було зупинено. Ми не хотіли про це говорити. Ми говорили про те, що ми маємо рухатися вперед, об‘єднатися, продовжити реформи, які приведуть нас до ЄС і НАТО. Бо тільки членство в НАТО, а ніякі Будапештські меморандуми, є гарантом безпеки і територіальної цілісності нашої держави, міці наших Збройних Сил. А вони рух в НАТО зупинили. І тільки членство в ЄС є гарантом добробуту кожного українця і гаранотом демократії і верховенства права. А вони добазікалися до того, що вже Європа каже, що на найближчі п‘ять років, принаймні поки Зеленський президент, перспективу членства ви не отримаєте. Сором який!
Але ніхто нас не зупинить. Володимир Олександрович, я розумію, страшно. Що ви волонтерів та військових боїтеся більше, ніж Путіна. Бо Путіну достатньо в очі подивтися, стати на коліна і випросити щось. Але вам це не дозволять зробити патріоти, громадяни, справжні українці. Не намагайтеся нас зупинити вашою зеленою шмарклею! Нічого у вас не вийде. Хоч ви і сховали цих негідників в Офісі президента. Сором який!
Володимире Олександровичу, не бійтеся Порошенка! Не бійтеся цих десятків тисяч людей, які зібралися тут, щоб святкувати День Незалежності. Ми вибороли це свято у 2014-15 роках. І ви не уявляєте, що було би з вами, якби ви зіткнулися з такими труднощами, як тоді зіткнулася наша країна. Бо тоді ви по Горловках розважали тих, хто вбивав українців. А на порозі вашого стирола вбивали Володимира Рибака. Бо тоді ви про Крим казали зі сцени абсолютно брехливу лайку, демотивуючи Україну.
І армію ви ще не розумієте. Але потихеньку і ветеранів ви перестанете боятись, і армію будете сприймати як союзника свого, а не ворога і небезпеку. Бо ми всі за Україну. У нас немає політичних гасел. Ми святкуємо своє свято, бо ми дуже любимо Україну. Ми повернемо останній клаптик української землі, хоч на Донбасі, хоч в Криму. Ми знову мобілізуємо весь світ навколо України і Україна перестане бути токсичною і вібудеться історія успіху.
І запам’ятайте, ніяка «зелень» нас не зупинить!
Слава Україні!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments