emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Пропагандистський угар

Демарш з обливанням зеленкою насправді був логічним продовженням пропагандиського угару.
По суті струя зеленки (і не тільки) вже давно лупить в інформаційному просторі 24/7, тільки от залишає плями не лише на голові, а прямо в голові, що ще гірше.
Бо "збагачення у 82 рази", "свінарчукі" та інші "заробляння на крові" в'їдаються в слабкі мізки дуже надійно, відмити важко - так що той зеленкометатель принципово нічим не відрізняється від наших знаменитих "антикорупціонерів", "журналістів" та інших професійних лайнометів.
І досить недорого для замовника - як бачите, за кількасот доларів можна знайти покидька на подібне дійство, що тоді казати про куди більш безпечне накидування з телевізора різними Біґусамі та Ґнапами, там взагалі черга бажаючих стати "позитивним блогерами" з синдромом Арєстовіча.
Щоправда, таке паскудство хоч і дієве, але відносно неефективне протягом значного відрізку часу - бо щось улучшеньіце ніяк не настане, війна триває, хоч і замовчується, військові сидять, а обіцяна епоха смердить Брєжнєвим та Януковичем.
Побачимо, чи здатне буде українське суспільство здолати цей етап деградації, та усвідомити небезпеку захлинутися в тій зеленці від підсаженої зрадливої "еліти".
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments