emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Білі польта не здаються

Продовжую зустрічати в стрічці захоплені відгуки цілком розумних порядних людей (переважно, з числа білих пальт) щодо недавнього святкування й перетворення Янелоха на Порошенка-2 з його АрМоВіром.
Люди, ви здорові? Яка, блядь, Армія, коли Держоборонзамовлення хронічно не виконується, а бійців деморалізують постійними обмеженнями? Яка «сучасна військова техніка», коли майже все, що бачили на параді, продуковане ще за Порошенка?
Яка, блядь, Мова, коли два роки поспіль атаки на прийнятий у дозеленські часи мовний закон доводилося відбивати всім суспільством ледве не щотижня й навіть сьогодні провідні телеканали його демонстративно ігнорують - зі згоди Банкової ?
Яка, блядь, Віра, коли місцеву філію ФСБ влада підкреслено толерує на рівні, щонайменше, української автокефальної церкви?
Як можна так дешево купуватися на всю цю нікчемну показуху й кучеряві словеса, коли за ними ніякого реального змісту? Просто сьогодні в суспільстві ліпше продається патріотизм - от його імітацію лицедії й продукують

І ось тобі два роки поспіль розумні серйозні люди, що приєдналися до нової влади, розповідають, що він ніякий не ідіот, а«меткий єврейський хлопчик, котрий швидко вчиться», «почав дуже швидко в‘їжджати в тему», «ставить дуже толкові запитання», а потім хлопчик виходить і заявляє, що кожен губернатор будь-що має побудувати в області завод.
І ти знову переконуєшся, що ті розумні люди, котрі тобі розповідали байки, просто виправдовували (свідомо та несвідомо) факт, що служать повному ідіоту й невігласу.
Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Порох та США

  Sharp`s 🍁 Петро Порошенко зустрівся з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Сторони обговорили подальшу допомогу з боку…

 • Місія Порошенка та наволочь

  Володимир Саркісян 1 ч · Без зусиль, які докладає Петро Порошенко на міжнародній арені,…

 • Блюз

  Борислав Береза 5 ч. · СУМНИЙ ОСІННІЙ БЛЮЗ *** Вже увертюри та інтермедії Стихли й почався відвертий…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments