emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Наїзд

👊🏻Якщо ви не вірите що в ОПУ істерика через Марш Патріотів, де мінімум 2/3 учасників склали прибічника Порошенка - почитайте це. Анонімний телеграм-канал, який поширював казочки про "Порошенка на яхті" тепер накинувся на Сашка Погребиського.
Сашко, виявляється, не воював. Оно як!
Щурики зелені! Не воював ваш комік Зеленський. І ваш "корабельна сосна" Корнієнко. І ваш колишній шеф Шарія, Подоляк. Бо Сашка у 95-й аеромобільній пам'ятають і знають. В т ч - по передовій. Нагороди свої Сашко має за діло - вам таких не дадуть, бо бойові нагороди не дають боягузам.
І я точно знаю за що наїхали на Погребиського. По-перше, Сашка досі тягають по судах за те що у ватника Волошина він зеленкою не кидав. Він був поруч і тому його затримали - бо з ЄС.
По-друге - Сашко шикарний організатор. Сашко регулярно на виду, саме тому що він уміє збирати людей і організовувати їх на боротьбу. Саме тому Сашко для них небезпечний. Вони бояться Погребиського. І правильно роблять.
І по-третє. Саме Сашко був одним з організаторів Маршу Патріотів, де прибічників Порошенка тільки в колонах Справи громад і Братів по зброї зібралося 2/3 від всіх учасників. Це не враховуючи тих хто йшли в інших коробках і тих хто стояв край дороги.
Те що канал Смердюча хата... вибачте, Каточний офіс накинувся на Сашка - не дивно. Вже й дитині зрозуміло, що канал цей - зливний бачок ОПУ. Очевидно, діяльність Сашка їх бісить. І це добре. Бо Погребиський - не зупиниться. І ми всі - так само, скільки б ОПУ не кидало в бій ботів, провокаторів і засмерділих зеленою цвіллю свідків антирейтингу.
Тож зеленим шльондрам з ОПУщених телег, я раджу не зупинятися. Їхнє гнусне мурло побачити мусять всі.
Subscribe

 • Яблука Симиренка

  Скарби України 15 ч. · Яблука Симиренка У ніч з 17 на 18 вересня 1938 р. розстріляний 47-річний професор…

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Вони крок за кроком ретельно відбирають у нас свободу

  Yurii Karakay 7 ч. · З роздумів під стінами суду. Після двох революцій, на восьмому році війни, в…

 • Арахамство

  Валерій Прозапас 1 ч · Буквально на другий день після бесіди з Коломойським на стадіоні - Арахамія…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments