emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Аншлюс

Путін та Лукашенко 9 вересня підпишуть остаточний план окупації Беларусі Росією. Російськи ЗМІ називають це інтеграцією. Ну хоч не реінтеграцією.
Фактично це аншлюс. Причому навіть не псевдо-демократичний, як у Гілтера. Це тупо диктатор, який повністю знищив власну економіку, віддається іншому диктатору, який норм наварює на газі. Причому у Лукі вже немає проблем з опозицією або масовими мітингами, він все задавив. Це тупо вже про окупацію та про бабки.
Хтось скаже що треба ще більше стурбованості.
Хтось передасть вітання белоруській опозиції, яка сподівалася на Путіна проти Лукашенка, навіть не розуміючи що то одне й те саме.
А я скажу, що захист України то справа кожного з нас. І скажу, що наміри української влади кидати партнерів, а потім розводити руками та казати, що ми нікому не потрібні цю владу не врятують.
Нас чекають дуже складні часи.
Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст «путин и лукашенко намерены одобрить "дорожные карты" по интеграции 9 сентября в москве москва. 31 августа. INTERFAX.RU пакет "дорожных карт" по интеграции планируется одобрить на встрече президентов белоруссии и россии александра лукашенко и владимира путина в москве 9 сентября, сообщил посол белоруссии в рф владимир семашко. "9 сентября в москве президенты встречаются, союзное правительство заседание будет, где будут подписаны эти все "дорожные карты" и общая карта углубления интеграции",- сказал семашко на встрече с губернатором воронежской области александром гусевыми и вице-спикером госдумы алексеем гордеевым.»)
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments