emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ДЕОЛІГРАХІЗАЦІЯ НАКРИВАЄТЬСЯ ТИХО

ДЕОЛІГРАХІЗАЦІЯ НАКРИВАЄТЬСЯ ТИХО
Омбудсмен Людмила Денисова направила спікеру Разумкову листа, де попросила законопроект Зеленського про деолігархізацію перед другим читанням відправити на розгляд Венеційської комісії. Враховуючи те що Разумков і сам виступав з критикою законопроекту і категорично уникає стрьомних задумів ОПУ (типу санкцій РНБО), вирогідність що законопроект відправиться до Венеційської комісії, доволі велика. А враховуючи що цей законопроект порушує зразу кілька статей Конституції України, і що його розкритикував профільний комітет ВР – висновки Венеційської комісії передбачити не складно.
За логікою на Банковій зараз мусить статися істерика. Бо саме закон про деолігархізацію (читай – про боротьбу з Порошенко) був ледь не останнім піар-фетишем, який лишився у зеленої влади. Не виключаю, що дика заява Стефанчука, ніби президент може розпустити ВР – з цієї ж опери. Це – попередження нардепам, аби й не думали бунтувати проти Офісу президента, бо інакше розпустять, мовляв. Але є проблема. По-перше, юридичних підстав для розпуску нема. А по-друге, і як похідне від першого, ОПУ може стикнутися з бунтом і спікера Разумкова, і частини своєї фракції – тих нардепів яким з ВР тільки назад у тамади і безробітні.
І ще. Якщо зараз стануться дострокові вибори, «Слуга народу», ОПЗЖ і «ЄвроСолідарність» наберіть приблизно однакову кількість голосів. А це означатиме, що «слугам» доведеться або створювати коаліцію з ОПЗЖ (для них це могила), або – іти на нові перевибори. Бо після 2,5 років переслідувань і цькувань які зелені влаштували Порошенку і його прибічникам, вірогідність коаліції «слуг» і ЄС – між нулем і нічим. Тут така каша завариться, що Зеленському різко стане не до рейтингів. Так що слова Стефанчука – блеф від і до.
Здається стає зрозуміло, чому Ринат Ахметов на своєму телеканалі з деоліграхізації відверто сміється і знущається. Просто на відміну від посполитих все ще віруючих у «Вовчика гарного», юристи Ахметова перспективи президентських фантазій зрозуміли давно. І зробили висновки. А нині – реалізація.
Возможно, это изображение (2 человека)
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments