emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Соупадєніє

Адвокат Ілля Новіков: перед поїздкою Зеленського до США влада терміново закрила справу проти Порошенка, яку ініціював Коломойський


Кримінальне провадження проти Петра Порошенка, яке було відкрите за заявою олігарха Коломойського і більше року розслідувалось коштами платників податків, закрите. Про це повідомили адвокати п’ятого Президента. Вони зазначили, що цю справу закрили похапцем перед візитом Володимира Зеленського до США.

«Буквально синхронізовано з вильотом президента Зеленського до США було закрито кримінальне провадження, яке в свій час було зареєстровано за заявою Коломойського. Суть цього наклепницького кримінального провадження за заявою Коломойського була в тому, що він звинувачував п’ятого Президента України Петра Порошенка і керівництво тодішнього Нацбанку України, Гонтареву і Рожкову в тому, що вони «заважали господарській діяльності» Коломойського, в тому, що вони «вишукували і розкривали комерційну таємницю» Коломойського, що вони «зловживали владою і посадовим становищем», – говорить адвокат Ігор Головань.

Він зауважив, що провадження було зареєстроване як завжди за участі Печерського суду. «Потім – Офісу Генерального прокурора Потім, хоч це і підслідність НАБУ, але відзначитися встигло й славнозвісне Державне бюро розслідувань. Більше року велося розслідування цієї абсолютно пустої, очевидно нікчемної заяви і звинувачень Коломойського проти п’ятого Президента та керівництва Нацбанку. І якраз перед приземленням президента Зеленського у США це провадження було закрито. Дуже цікавий збіг», – іронізує Головань.

«На відміну від початку таких проваджень жодних брифінгів, жодних помпезних повідомлень, жодних вибачень з боку влади ми не бачимо», – констатує адвокат Порошенка.

«Коли закриття кримінального провадження синхронізується з відривом шасі літака президента від злітної смуги – такі речі не відбуваються випадково», – переконаний Ілля Новіков.

«Президент Зеленський чудово знав, що у США, якщо до моменту, коли він туди прилетить і почне зустрічатися, ці провадження все ще будуть в активному режимі, будуть розслідуватися – це викличе запитання, і він хотів їх уникнути», – вважає Новіков.

«Тому «незалежні» правоохоронні органи, які нам багато разів підкреслювали, що ані Офіс президента, ані особисто Володимир Зеленський не має жодного впливу, таким чином синхронізувались. І ми тепер маємо ще один шматочок цього пазлу. Але ніякі шматочки пазлу в цьому великому контексті не бувають зайві», – вважає Новіков.

https://eurosolidarity.org/2021/09/06/advokat-illya-novikov-pered-poyizdkoyu-zelenskogo-do-ssha-vlada-terminovo-zakryla-spravu-proty-poroshenka-yaku-inicziyuvav-kolomojskyj/

Subscribe

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Справжній путчист

  Сергей Высоцкий 5 ч. · Якщо відкинути всю цю словесну діарею про бунт Ахметова та поганого…

 • Товарищ Сталин

  Борислав Береза 1 ч · А вот это вишенка на торте. Так обгадиться надо было постараться. И…

 • Хаос

  Helgi Sharp 32 мин. · Готовился дать вам смысловую выжимку из пресс-конференции Зе. Но это…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments