emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Промова Порошенка на Погоджувальній Раді

Страница Петро Порошенко была в прямом эфире.

17 ч.
Висловлюю солідарність з кримськими і білоруськими в’язнями. В Криму це ті, хто повернулися з Кримської платформи і були кинуті за ґрати на десять років. Це є ознакою політичного переслідування з боку Росії. Учора Марія Колесникова разом з іншими опозиціонерами була засуджена на 12 років. Білорусь, ми з вами!
Єдине, що я прошу пана Зеленського не висловлювати підтримку Колесниковій, тому що політична поведінка Зеленського з переслідуваннями опозиції, з усіма своїми вагнерами, чаусами, трухіними, зеленкою, несамостійними правоохоронними органами, які переслідують опозицію, з генералами, які знаходяться за ґратами, чітко підтверджує, що пан Зеленський у нас рухається протореною дорогою пана Лукашенка. Буде шкода, якщо він так само і закінчить.
Учора агентство Deutsche Welle проголосило завершення будівництва «Північного потоку-2». Це — пам’ятник розхитування проукраїнської коаліції, яка була створена в 2014-му. Своїми претензіями то до Меркель, то до Макрона, то до Байдена і загравання з Путіним влада змусила світ втратити мотивацію підтримувати Україну.
На початку політичного сезону ми виходимо на дуже серйозні, кризові проблеми. Ми отримали 2,7 млрд доларів з боку МВФ як подарунок разом з усім світом. Перед аналізом бюджету я вимагаю, щоб парламент був долучений, відповідно до Конституції, до розподілу і використання цих коштів. «Європейська Солідарність» пропонує і просить наших партнерів доєднатися до цих пропозицій. Приділити увагу в першу чергу п’ятьом напрямкам.
✅ Позиція перша — пенсії. Пенсіонери найбільше постраждали від кризи. У них не залишилося грошей на фоні зростання цін на 40-50% на основні продукти харчування. Вони перетворилися на жебраків. Наша пропозиція — за рахунок коштів МВФ, це практика в тому числі окремих європейських країн, виділити тринадцяту пенсію в розмірі мінімальної всім, хто отримує пенсію нижче середньої.
✅ Друга позиція — Збройні сили України. Тоді, як в минулому воїн отримував на 60% більше середньої заробітної плати в країні, сьогодні він отримує на 27% менше. Потрібно негайно розглянути і профінансувати підвищення озброєння та грошового забезпечення воїнів.
✅ Третя позиція — субсидії. Розтринькали субсидії, які були заплановані в бюджеті поточного року. Тепер у нас на зимовий сезон домогосподарства залишаються без субсидій. За моєї каденції 7 мільйонів домогосподарств отримували субсидії. Сьогодні людям пропонують «продати собачку», щоб погасити тарифи, що зросли. Нам треба негайно внести зміни до Державного бюджету.
✅ Четверта позиція — ковід. Ці кошти мають бути спрямовані на підвищення грошового забезпечення лікарів, забезпечення щепленням, ліками і засобами захисту. Бо попередній ковідний фонд був використаний для закупівлі автозаків монобільшістю. І «Велике крадівництво», де, в тому числі за свідченням «Дзеркала тижня», пан Трухін використовувався для того, щоб носити відкати депутатам монобільшості.
✅ П’ята позиція — децентралізація. Я переконаний, що ми не маємо права перекладати тягар відповідальності за збільшені моновладою тарифи на місцеву владу. Ми маємо захистити програму децентралізації, захистити інтереси громад, які сьогодні цього захисту потребують. Я закликаю всіх задля цього об’єднатися. І заслухати доповіді відповідних міністрів.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments