emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Вагнергейт не вщухає

#Вивсьоврьотє- рік кричали нам Банкова, її трубадури арестовичі і слуги , коли Європейська Солідарність вимагала негайно створити ТСК як справі вагнерівців. Опираючись на безумовні факти про можливу причетність найвищого керівництва країни до державної зради, до фактичної передачі в Кремль найчутливіші інформації про роботу наших спецслужб і унікальну операцію по захопленню серійних вбивць, причетних до збиття МН 17, злочинів на Донбасі, в Сирії, в інших куточках світу, найманців приватної армії , насправді , Путіна. Бо в Росії в ЖЕКи призначать з подачі Кремля, а уж серійні вбивці там всі на обліку і під прикриттям ФСБ.
Володіючи фактажем( адже добро на проведення унікальної спецоперації , яка б увійшла в золотий фонд наших спецслужб, дав президент Петро Порошенко), ми говорили що це і зрада наших союзників по НАТО, це підтрив довіри між нами, тому що до підготовки цієї спецоперації було залучено як мінімум спецслужби ще 2 союзних краін.
В цей час Зеленський перед пригодованими пропагандистами з олігархічних телеканалів посмів, замітаючи сліди, порівнювати наших спецслужбістів з Лукашенком, мовляв, весь світ засудив примусову посадку літака в Мінську , і ми , айайай , ніколи б так не вчинили. Забувши, що терорист Лукашенко викрав опозиціонера, а наші розвідники полювали на вбивць, які вбивали цивільних і військових на Донбасі.
Цього місяця, нарешті , розслідувачі Bellingcat обіцяють видати друковану версію свого розслідування по вагнерівцям. Є питання , чому тільки зараз і є певні відповіді чому…. Але примітно, що Христо Грозєв вже заявив, що українська влада так і не дала жодних пояснень.
Ну а сьогодні вийшов сенсаційний матеріал на CNN, в якому цілком таємне ( на етапі підготовки операції) стало відомим всьому світу, а не лише Зеленському. Так, операція готувалася. За підтримки спецслужб США.
Хтось ще буде питати, чому Сполучені Штати так і не послали нам сигнал про ПДЧ?
Так, ритуальна зустріч в Білому домі була важлива не лише колекціонеру фотографій Зеленському, але й Байдену, якого критикують за Афганістан і ПП2, так , Україна отримала рамкову декларацію про наміри в сфері оборони і 60 млн доларів. Але жодних безпекових гарантій і жодних сигналів щодо ПДЧ. Можна скільки завгодно бити в барабан про успішний візит чи, навпаки, ображатися на наших партнерів. А можна повернутися в літо 20 і запитати Зеленського- чому ми і досі не в НАТО? Навіщо ви зрадили наші спецслужби і злили Лукашенко/Путіну спецоперацію, яку не ви готували , і яка задумувалася разом з нашими союзниками по НАТО?
Tags: #Вивсьоврьотє
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments