emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

ЗЕбОЯГУЗИ

ЗЕбОЯГУЗИ
Ви бачте як цікаво виходить? Якийсь час тому, заступник міністра Авакова (і чинний радник міністра МВС) Антон Геращенко і радник Єрмака Подоляк заявили що за погромом на Банковій стоїть ГО «Справа громад». Тоді ще в ефір «плюсів» розмальовані двері з Банкової принесли. Пригадуєте?
Вчора надійшов час слухань, і… слухання не відбулися. Тому що суддя взяла відпустку. Доведеться знову чекати.
У травні медіа-трепло Дмитро Гордон заявив ніби Порошенко хотів здати Маріуполь агресору. Очікувано адвокати Петра Порошенка на Гордона подали в суд. У відповідь Гордон почав себе поводити як вуличний сявка якому пообіцяли що йому доведеться відповісти – почав пижитися, блазнювати, вдавати з себе велике цабе і на біс пообіцяв що він перетворить суди з Порошенко на захоплююче шоу.
Але шоу не сталося. Бо Гордон на суд не прийшов. Сьогодні судове засідання не відбулося, бо захист Гордона попросив час аби (увага) ознайомитися з документами і з заявами Гордона. Чотирьох місяців їм було недостатньо. Суддя, ясна річ, клопотання захисту Гордона задовольнив.
Додаємо сюди суди з генералом Павловським, по справі якого не відбувається слідчих дій, проте суди переносять бо то суддя у відпустку (зненацька) іде, то у них інтернету нема…
Як це все називається? Це називається так, що судова влада відверто саботує розгляд рішень пов’язаних з опозицією. Виносити повністю неправові рішення судді не хочуть (знають – аукнеться), а примати рішення за законом вони бояться. Тому просто ухиляються від прийняття рішень.
А ще це називається, що всі ці Гордони, Герщенки, Подоляки та інші зелені посіпаки просто бігають від судів. Бо вони – бояться. Бо вони розуміють, яке рішення винесе справді неупереджений суд.
Простіше кажучи, всі вони – боягузи. Але хай не сподіваються. Ці суди – не останні. І ця влада – не вічна. Прийде день – і їм доведеться відповісти. За все.
Возможно, это изображение (один или несколько человек и текст)
Subscribe

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Порох та США

  Sharp`s 🍁 Петро Порошенко зустрівся з Тимчасовою повіреною у справах США в Україні Крістіною Квін. Сторони обговорили подальшу допомогу з боку…

 • Місія Порошенка та наволочь

  Володимир Саркісян 1 ч · Без зусиль, які докладає Петро Порошенко на міжнародній арені,…

 • Блюз

  Борислав Береза 5 ч. · СУМНИЙ ОСІННІЙ БЛЮЗ *** Вже увертюри та інтермедії Стихли й почався відвертий…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments