emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

У Венеційську комісію

📃Голова Венеційської комісій Джанні Букіккіо особисто зателефонував Зеленському і ду-у-у-уже ввічливо попрохав переслати йому текст закону про ЗЕолігархізацію в останній редакції. На ознайомлення.
Найвпливовіший у відповідь пообіцяв надіслати. Безперечно!
І от тепер уявіть. Закон, проголосований всупереч регламенту (у Венеційській комісії таке теж враховують), розкритикований профільним комітетом ВР як неконституційний, з трьома правками що суперечать одна одній, ще й з купою інших помилок, треба відправляти у Венеційську комісію.
Вам зрозуміло наскільки Зеленський з усією його бандою у Венеційській комісії виглядатимуть... коміками? І що їм скажуть після такого західні партнери на тлі байок ЗЕкоманди, ніби з МВФ у них все тіп-топ?
Агов! Панове які мені виносили мозок плачем Ярославни: "Зелені нахрапом досягають всього - а у Порошенка лише мовчать і обтікають"! Де ви всі поділися? Вам зрозуміло тепер, чому Порошенко, який міжнародними справами займається десяток років, геть і не напружувався? А нафіга, скажіть, напружуватися, якщо лох сам іде у пастку? Правила "дурні навчаються на власних помилках" ніхто ще не відміняв.
А взагалі було б класно, якби у Венеційську комісію відправили Веніславського. Хотів би я подивитися як з цього ЗЕюриста дорослі дяді там будуть маленького робити.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments