emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

"Тімбілдінг"

Акценти трускавецького сходняка (до-речі, подібні "зустрічі" завдають місту суттєвих іміджевих ударів) розставлені, на мій погляд, зовсім не вірно.
Ну, по-перше: немає нічого поганого в таких сходках і шеймити зєлю за їх організацію - це історія ні про що. Бо навіть клоуни мають право на тімбілдінг з корабельними соснами і шмурдяком.
Тут цікавіше інше:
- те, що весь цей "тімбілдінг" є результатом поганоприхованого внутрішнього срачу
- те, що все це дійство організоване з одною метою - зміщення з посади одної людини. Не простої, але всього лише одної.
- те, що зміщення з посади цієї одної людини вимагає особистої присутності найвеличнішого лідора всесвіту, ока государєвого, та інших ок та очок. І це не зважаючи на циркулювання тон капусти.
- те, що найвеличніший лідор всесвіту змушений переступити через огиду до власних слуг і служанок і імітувати, що він дуже зацікавлений в їхніх експертних мнєніях (хоч кожен з них йому пох і це точно видно по ставленню до них). Більше того, найвеличніший лідор всесвіту навіть змушений сидіти поруч з кримінальним злочинцем і нести якусь єресь на його захист, бо тут треба підбирати кожне тєло, кожен голос.
І це точно нагадує часи янека, який теж влаштовував подібні "тімбілдінги"
По-друге: абсолютно пофіг на якусь там ікру, шампанське, окремі вилизані вагони слуг і служанок, їхні плаття та інше.
Це ще 2 роки тому слуги були весільними фотографами без гривні в кишені, сьогодні вони мільйонери, доларові і можуть собі дозволити.
І претензії до їхніх мільйонів доларів, до квартир їхніх 70-річних мам лежать в площині запитань до тих, хто далі підтримує мертве НАБУ/НАЗК/АК-суд. Саме ці незалежні структури мали б садити в тюрми мам з їхніми синочками і з їхніми хатами. Бо це реально сором коли суми розпилу бабла в стінах вр є публічними, а топпи "бурців з корупційов" нічого бл не бачать.
По-третє: вкотре звертаю увагу на те, що поки що ніхто не здатен створити проблеми найвеличнішому лідору всесвіту в такій мірі, в якій він створює їх собі сам.
Це стосується як його косноязичності (рос.) і тугодумності, завдяки якій він стверджує що питання голови вр - це не його питання, це питання команди, а через кілька хвилин каже, що діма перестав бути членом команди))... завдяки якій він знову наговорив про вагнерівців те, що тижнями заперечувала ТСК)).
Це стосується і самої суті подій, в якій він помиляється і не виграє цей бій в "Діми". Бо в Діми зараз є набагато цікавіші пропозиції до слуг, та й сам Діма цікавіший. Та й момент в Діми дуже вдалий.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment