emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Телеканали й правда

Те, що Зеленський всіма силами ухилявся від сплати податків в Україні, виводячи всі прибутки в офшори, давно відомо. Як і про те, що частину коштів, вкрадених у вкладників Привата, Коломойський виводив саме через його компанії. Цікаве тут інше: скупі, дріб‘язкові квартальні засранці нічого не змінили в ситуації навіть після того, як стали владою в країні, ігноруючи неминучі скандали з цього приводу (один саме й почався). І це один із наслідків приходу в політику нахабних дилетантів. Мимоволі згадаєш про «край неляканих ідіотів».
Та звернути увагу тут слід і на інше. Факти ці (з назвами компаній, номерами рахунків, датами транзакцій) за кілька років до «Гардіан» оприлюднив Володя Ар‘єв на Прямому (я був коментатором на тій передачі). Чи стали вони загальновідомим фактором суспільного життя, як маніпулятивні «офшори Порошенка»? Ні. Чи підхопили цю тему наші галасливі й всюдисущі ґрантові правдолюби, поглиблюючи це реально надважливе для суспільства розслідування? Ні. Чи згадували їх на кожному кроці олігархічні канали, як це робилося з будь-яким факапом (реальним чи вигаданим) постмайданної влади? Знову ні.
Ось про це й волаю вже років останніх 5-6: народ, попри наївну впевненість у тому, що розбирається в ситуації в країні, знає й розуміє рівно те, що власники рейтингових телеканалів дозволяють йому знати й розуміти. І якщо ми не проаналізуємо серйозно ту унікальну медійну спецоперацію, котра була проведена проти постмайданної влади в 2014-2019 роках і не зробимо висновки, ризикуємо повторенням її в майбутньому (чи й застрягнемо в нинішньому жалюгідному стані назавжди).
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Избиратели

  Роман Шрайк 11 ч. · да, слова владимира зеленского о том, что историю с его офшорами расследовали не…

 • Омелян. Перемога!

  Volodymyr Omelyan 8 ч. · У червні 2020 представники Офісу Президента України запропонували мені високу…

 • Терроризм

  Юрій Бутусов 5 ч. · Россия взяла в заложники миссию ОБСЕ на Донбассе чтобы обменять их на взятого в плен…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments