emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Звернення від ЄС з приводу ментовської сваволі на Інститутській

Вже підготував та направив звернення від Європейська Солідарність - Київ
Стосовно сьогоднішніх подій на вул. Інститутскій!
Депутатська фракція Київської міської ради «Європейська солідарність» рішуче засуджує вищезазначені дії співробітників Національної поліції України, вважає їх такими, що принижують честь, гідність громадян, посягають на їх основоположні конституційні права та свободи, плямують честь та гідність співробітника правоохоронного органу, а також знищують довіру громадян то Національної поліції України в цілому. Зазначені дії не мають місця у Європейський країні, де законні права та свободи громадян є найвищою цінністю і суворо охороняються законом, а також служителями Феміди.
Окремо звертаю вашу увагу на те, що 07.10.2021 року ви були присутні на засіданні Київської міської ради, де я вже звертав вашу увагу на неприпустимість порушення прав громадян на мирні зібрання, свободу слова, свободу думки та права її висловлення.
Враховуючи вищезазначене, з метою недопущення повторення подібних ганебних для правоохоронних органів та їх співробітників подій, об’єктивного розслідування обставин справи та притягнення винних осіб до відповідальності,
ВИМАГАЮ:
1. Негайно провести службове розслідування та встановити осіб, чиї дії мають ознаки злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України, а також інших правопорушень.
2. За наявності підстав – скерувати матеріали службової перевірки до Державного бюро розслідувань, з метою притягнення винних до кримінальної відповідальності.
3. Принести публічні вибачення громадянам України та зокрема учасникам акції, що є потерпілими від протиправних дій співробітників Національної поліції України.
3. Письмово повідомити мене про результати розгляду мого звернення у порядку та в строки, передбачені чинним законодавством України.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments