emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Зеля та доля

Зеленський не може "стати токсичним" для свого оточення. Його оточення - такі самі наглухо відбиті придурки, з якими притомна людина гидує навіть одими вулицями ходити.
Але Зеленський стає для цього оточення - і підлеглих, і спонсорів - небезпечним. Ні, не у тому сенсі, що він здатний перетягнути владу на себе і позбутися фізично тих, хто викохав його на власному молоці, як колись нікчема джугашвілі виріс блідою поганкою на кістках своїх колишніх ляльководів. Смертельно небезпечний він тим, що знає і про що розповість, щойно йому продемонструють камеру слідчого ізолятора.
Зрозуміло, на що він сподівався. Він собі малював перспективи такого собі саакашвілі, але із врахуванням помилок того: нацарювати три рублі, здриснути вчасно і жити собі неробою на відсотки десь у затишній країні вічнозелених апельсинів аж до скону. Такі самі райдужні фатаморгани малювали собі й усі ці "служки". Не вийшло. Час повертати борги прийшов занадто рано. Боюся, що у Зеленського немає кращих варіантів подальшого перебігу подій. Усі - гірші.
"Цього не станеться", скажете ви? Станеться. До цього йде і не бачити цього можуть лише сліпі. Або мудячі мудрагелі з тих, що ходять під кожний допис і кумкають, мовляв, його все одно підтримує більшість, нічого не вийде, атопутіннападе. Ну цих просто варто вичистити в нуль.
Subscribe

 • Грязный стукач

  Борислав Береза 4 ч. · То, что Серёжа Лещенко стал банальным наёмником Банковой все уже давно…

 • Торговля на крови

  Юрій Бутусов 2 ч. · Торговля на крови: зачем Зеленский начал масштабные закупки электрики у…

 • “Здесь был Вова”

  Павел Казарин Вчера в 08:53 · Президентская каденция Владимира Зеленского достигла экватора.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments