emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Особистий контроль

🍁 Фігуранти санкційних списків РНБО виходили зі складу засновників та бенефіціарів своїх підприємств перед тим, як Рада накладала на них економічні обмеження. Інформацію про це опублікували розслідувачі з Bihus.Info, які останнім часом на замовлення Рената Леонідовича почали різко "мочити" Зе.

▪️ У розслідуванні ідеться про санкції проти «топ-10 контрабандистів», які набули чинності 3 квітня 2021 року. Річ у тім, що за день до цього — 2 квітня один із фігурантів списку Валерій Пересоляк зник з переліку засновників двох багатомільйонних будівельних компаній, причому ці зміни сталися у неробочий час — 23:30. Інший фігурант санкцій Віктор Шерман також вдався до такого кроку, вийшовши з підприємства ТОВ «Міра».

▪️Другий пакет санкцій також міг отримати витік, оскільки Едуард Кукоба вийшов з трьох підприємства, перед тим, як набуло чинності друге рішення РНБО. Відтак з цих трьох підприємств до санкційного списку потрапила тільки ТОВ «Вілла Дель Ре».

▪️А от Олександр Черепинський встиг вийти зі складу засновників чи бенефіціарів принаймні шести підприємств. І зробив він це за кілька днів до оголошення переліку підсанкційних осіб. Таким чином на 5 з 6 компаній санкції не наклали.

▪️Перед оголошенням третього пакету санкцій проти контрабандистів фігурант цього переліку Валерій Фальковський за кілька годин до пресконференції секретаря РНБО переписав своє підприємство «Навитайм».

❗️ Хто міг попередити фігурантів? Тільки хтось з РНБО, у якій на 200% - люди Зеленського. Напрошується висновок, що це відбувалось за згоди самого Володимира Олександровича - майстра піару, замилювання очей та великого пуку на виході будь-якої справи, яку він "бере на особистий контроль".
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments