emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

НАЗК стало ручним засобом влади у зведенні політичних рахунків.

❗Рада громадського контролю НАБУ заявляє про незадовільну роботу Національного агентства з питань запобігання корупції
Ми констатуємо, що НАЗК стало ручним засобом влади у зведенні політичних рахунків.
Агентство не бачить корупції у діях провладних депутатів, натомість вручає протоколи його політичним супротивникам.
👇До прикладу,
комісія НАЗК не знайшла корупції у декларації нардепа від фракції “Слуга народу” Андрія Клочка.
(1) Журналісти з Bihus.info 7 вересня виявили, що у нардепа немає задекларованого житла. Водночас його 70-річна мати за час його роботи в Раді купила дві квартири в Києві, будинок, землю та автівку загальною вартістю близько 14,5 мільйонів гривень.
Подробиці за посиланням:
70-річна матір купила одночасно дві квартири в Києві у елітному житловому комплексі "Рів'єра". Крім того, будинок у котеджному містечку, землю під Києвом та елітне авто Tesla Model X, вартість якої оцінюють в 1,2 млн грн.
Окрім того, у квітні 2021 вона придбала будинок на 150 кв.м під Броварами у селі Перемога, в котеджному місті Viva Village Town". За даними продавців, дещо менші за площею будинки коштують 1,8 мільйона.
У 2020 році жінка купила 24 соток землі у в Блиставиці, у 25 кілометрах від Києва. На цій територію землю без комунікацій продавали за 86 тис. грн за сотку, що означає, що ділянка мала обійтися у 2 мільйони гривень.
Нардеп не вказав матір у декларації.
Сам депутат наразі очолює комітет з організації держвлади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. До обрання в парламент він працював приватним підприємцем з основним видом діяльності – торгівля книгами в спецмагазинах. Його дружина наразі продовжує підприємницьку діяльність та задекларувала доходи у 3,3 мільйони гривень.
(2) 8 вересня депутат Клочко публічно заявив, що покупки матері профінансувала його сестра, в якої, за його словами, є медичний бізнес.
Подробиці за посиланням: https://www.facebook.com/andrey.klochko.92/posts/4359859154051435
Журналісти вирішили перевірити слова нардепа та зробили більш глибоко розслідування щодо статків його сім’ї.
(3) 12 жовтня вони оприлюднили результати своїх пошуків.Виявилось, що його сестра не має медичного бізнесу - вона очолює стоматологічну клініку. Її офіційна заробітна плата - 9 тис грн на місяць.🤷‍♂️
Подробиці за посиланням:
Більше того, сім’я Клочка за 2 роки придбала майна на 20 млн грн.
НАЗК не знайшла корупцію у декларації нардепа, хоча це їхня робота. Більш того, жодних протоколів депутат не отримав навіть після розслідування.
Подробиці за посиланням:
Інший приклад роботи НАЗК:
Виключений з фракції “СН” нардеп Гео Лерос отримав одразу три протоколи про корупцію. Протоколи Лерос отримав на наступний день після скандального виступу у Раді, де він показав середнього пальця президенту.
Подробиці за посиланням:
НАЗК вбачає конфлікт інтересів у тому, що Лерос проголосував у Раді за власний депутатський запит. Це - правовий треш! 🤦‍♂️
Нагадаємо, що згідно з положеннями частини другої статті 80 Конституції України народні депутати України не несуть юридичної відповідальності за результати голосування або висловлювання у парламенті та його органах, за винятком відповідальності за образу чи наклеп.
Постає питання, чи справді НАЗК виконує свою роботу? Корупцію у провладній партії вони не перевіряють, натомість висувають безглузді звинувачення на адресу політичних супротивників.
Нет описания фото.
Subscribe

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments