emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Порох проти диктатури

Кажуть, правда очі коле. Тому лайкозалежна влада так прагне заткнути рота незалежним від неї масмедіа. Головне, для чого придумали так званий закон про олігархів, навіть не сумнівайтеся, – взяти під повний контроль Банкової засоби масової інформації.
Інформаційні служби більшості телеканалів й без того перебувають в оперативному управлінні Офісу Президента. Але просто оренди – владі вже замало. Вона хоче забрати ці канали у фактичну власність Зеленського. Він особисто хоче визначати номінальних «покупців», коли змусить теперішніх власників за допомогою закону про олігархів «продати» свої медіаресурси. А про те, що санкційні рішення РНБО приймаються на корупційній основі, виляпав не хтось інший, як лідер фракції Зеленського в Раді.
Зеленський застосовує таку ж технологію, як Путін в Росії на початку нульових. Прикрившись нібито боротьбою з олігархами, той взяв під контроль телеканали, придушив свободу слова, знищив політичну конкуренцію і побудував диктатуру. Володимир Олександрович хоче стати як Володимир Володимирович. Але, як казав Леонід Данилович: «Україна – не Росія».
Скоро вже три роки, як влада намагається знищити Телеканал "Прямий". 21 травня 2019 року пройшла інавгурація, і буквально за три дні, 24 травня 2019 року, проти тодішнього власника каналу порушили кримінальну справу. Зробили це за доносом поплічника Януковича – Портнова, який на той час був ключовим юридичним радником Зеленського. В середині лютого цього року за лічені години до того, як Радбез міг запровадити санкції проти «Прямого» каналу, я змушений був купити акції «Прямого» каналу, щоб взяти під свій захист свободу слова.
Днями через атаку на свободу слова, яка є справжньою мішенню закону про олігархів, я вимушений був прийняти рішення про продаж акцій обох донедавна своїх каналів журналістам: теперішнім і колишнім, які працювали на «Прямому». І, звичайно, на 5 канал, який боровся з цензурою ще в часи Помаранчевої революції і Революції Гідності. Частина з цих журналістів – народні депутати. Згідно з законом, свої пакети вони передали в управління телеканалів, які об’єдналися у холдинг із символічною назвою «Вільні медіа».
Україна – це Європа. І вільні ЗМІ – важливий інститут у кожній демократичній державі. Ми не дамо знищити завоювання Революції Гідності. Ми не дозволимо збудувати в Україні диктатуру, подібну до режиму Путіна чи Лукашенка.
Subscribe

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments