emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

З циклу "​​А ПРИ ВАШОМУ ПОРОШЕНКУ КРАЩЕ БУЛО?"

​​А ПРИ ВАШОМУ ПОРОШЕНКУ КРАЩЕ БУЛО?

При моєму Порошенку Армію не скорочували на 40 тисяч осіб, а перетворили з забитої, обдертої та вічно голодної сили, що працює укладальниками чергового підвалу у генерала на дачі, в Силу, з котрою рахуються в Європі, та якою до мурашок по шкірі приємно сфотографуватися. При моєму Порошенку поранених сержантів не залишали стікати кров’ю у ста метрах від наших позицій, а забирали навіть з території, де гуляє ворог. При моєму Порошенку Армія не стогнала від затримок зарплат, від невиплачених бойових і доган за вогонь у відповідь, а отримувала регулярні підвищення зарплат та премій. При моєму Порошенку територія відвойовувалася, а не віддавалася, і кожен вбитий вшановувався, а не стидливо замовчувався за так званим «перемир’ям» із десятками обстрілів щодня.

При моєму Порошенку збройові заводи і КБ не йшли на скорочену неділю, бо нічим платити зарплатню, а працювали в три зміни, аби забезпечити оборонне замовлення. При моєму Порошенку бойові генерали не сиділи по СІЗО і їх не доводилося викупати у терориста, якого помилково сьогодні вважають президентом. При моєму Порошенку заводи спускали на воду воєнні катера, а не кілометрові банери про величне будівництво, якими дехто намагається прикрити голу сраку.

При моєму Порошенку не розповідали, що російські серіали - це наш порятунок, а щороку збільшували список фільмів, що фінансуються з бюджету, знімалися «Кіборги», «Крути» і «Заборонений». І по радіо не російський рок крутили, а найкрутіший україномовний продукт. При моєму Порошенку Мистецький Арсенал і Довженко Кіно не просили про допомогу, покрити борги хоча б за оренду, а тільки встигали все нові й нові афіші робити з виставами світового рівня і зірковими іменами.

При моєму Порошенку фраза «затримки по зарплаті» була чимось з 90-х, а не буденністю для кожного бюджетного працівника. При моєму Порошенку економіка не летіла у прірву, а росла 10 кварталів поспіль, незважаючи на війну, окупацію і відрізані промислові потужності.

При моєму Порошенку світові лідери не надсилали гидливо на зустріч з нашими міністрами третіх помічників запасних писарів, а мали за честь особисто зустрітися з нашими міністрами. При моєму Порошенку німецькі функціонери не дозволяли собі розказувати, що Україні слід забрати собі біженців, що штурмують кордони Європи, а мова про добудову Північного потоку навіть не піднімалася уголос.

При моєму Порошенку, у Президента був графік, розписаний по секундах і кількість зустрічей по всіх континентах, а сьогодні ми вже два роки чекаємо обіцяні примарні інвестиції з Оману, де Вова грів пузо за державний кошт, за гроші платників податків.

При моєму Порошенку по Києву не розгулювали 2 роки головні кати «Ізоляції», а важливих свідків злочинів проти людства не віддавали за просто так, аби ГлавХла не розчаровувати.
При моєму Порошенку, в Українську церкву приїхав Томос, а зараз приїжджають лише російські гумконвоі.

При моєму Порошенку, поліція не била людей ногами на камеру, міністерства не скасовували ЗНО, знайшовших розтрати в Держфонді не звільняли, ГБР не вламувались в музеї і не крали документи, пільговиків не позбавляли пільг, а військові спокійно їздили в транспорті безкоштовно.

При моєму Порошенку ми роками не купляли російський газ і електрику, в міжнародних судах всі претензії росіян відміталися, як безглузді, а лічильник боргу методично відраховував десятки мільйонів на день на нашу користь. При моєму Порошенку сховища газу та вугілля не стояли порожні, не зупинялися ТЕЦ, а фраза «віялові відключення електрики» була десь там, де і «борги по зарплаті» - у далекому минулому.

При моєму Порошенку мінімальні зарплати і пенсії регулярно росли, а додаткові виплати не потрібно було вибивати з боєм або надавати щохвилинний графік контакту з «шкідливим виробництвом».

При моєму Порошенку, нарешті, невинні люди не сиділи в СІЗО, тільки тому що комусь захотілося увійти в історію.

«А при вашому Порошенку що, краще було?»
Так, при моєму Порошенку було краще!
Subscribe

 • Проза життя проти конспірології

  Карл Волох 2 ч. · Дивлюсь, як коментатори в пошуках причин учорашнього провалу Зеленського…

 • Провал

  Volodymyr Omelyan 55 мин. · Щось спільне є у долі Саакашвілі і Зеленського. Один повернувся…

 • Креветка

  Oleksii Osypenko 4 ч. · На самом деле, все очень и очень просто. Я не думаю, что ВАЗ - болен,…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 1 comment