emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Справжній путчист

Якщо відкинути всю цю словесну діарею про бунт Ахметова та поганого Порошенка, який жити не дає, то залишається головне. І це головне - якраз про державний переворот, але який робить сам Зеленський.
Він сказав, що вже призначив (в незаконний спосіб, відмітимо) двох судів Конституційного суду. І що до КСУ депутати звернуться для того, щоби відтермінувати строк парламентських виборів. Бо за Конституцією строкові вибори повинні були б відбутися восени 2023.
Це і є головною новиною. Він зізнався в узурпації влади. Де-факто в тому, що планує усіма засобами вигризати собі другий термін. Бо саме для того, щоби парламент заплющив очі на фальсифікації та безпредел під час виборів президента, він повинен бути лояльним та підконтрольним.
Справжній путчист - саме Зеленський. І якщо для викиду суспільної напруги, яка буде тільки наростати завдяки його некомпетентності та нестриманості, він не залишить суспільству політичних важелів, вулиця та дестабілізація будуть неминучими.
Він думає, що спасає себе. Але ні. Він від переляку підводить і себе і нас всіх під монастир. Так само діяв Яник. Від страху перед Майданом, підсвідомо своїми діями його наближував!
Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments