emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Лякалка

Тобто, ви зрозуміли що це за державний переворот за участі Ахметова? Це якихось чотири дегенерати-зрадники з окупованих територій пи@діли телефоном між собою. Ну як люди зазвичай пи@дять. Ці такі, там такі, треба вжарити, а що Рінат, а шо цей, а шо той? Всі треплються телефонами (чи якимись вотсапами) з друзями. Ви, я, журналісти, політики, міністри, зрадники та патріоти. Перемивають кістки, обмінюються новинами, гіпотезами і таке інше.
Цей триндьож взяли, нашинкували, оформили в «тешку» (це така форма доповідної в СБУ) і принесли Зе. Дивись цар-батюшка, скинути тебе хочуть, заколот! Караул!
Я, м’яко кажучи, збрешу, якщо скажу, що спецслужби раніше такого не робили. Ні, звичайно, виправдовувати своє існування потрібно було завжди. І самий простий засіб полягав в тому, щоби замутити бучу проти президента і самим потім врятувати його від неї.
Просто раніше усім вистачало клепки, по-перше, фільтрувати такі лякалки. По-друге, не виставляти себе клоуном, якщо твоє усунення обговорюють телефоном три мента з Криму.
Судячи зі всього, Єрмак в партнерстві з іншими зацікавленими не просто тримають Зеленського в теплій ванні. А побудували навколо нього віртуальну реальність. В якій він кожен день рятує Україну, зміцнює її оборону, розбудовує економіку, а вони спасають його від замахів та заколотів різних ворогів, які бояться Володимира Олександровича.
І вчора ми просто побачили, як цей паралельний всесвіт вилився нам на голову потоком відбірного бреду!
Гірше інше - я впевнений, що справжні адміністратори цієї ігрової дитячої кімнати на Банковій - це росіяни. Єрмак та інші - або з ними в грі, або не розуміють, як їми крутять. Кремль все більше і більше жене Україну коридором. Різниця між нами та Зеленським в тому, що ми це розуміємо. А він - ніколи нічого вже не зрозуміє.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments