emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

50 хвилин

В 50 хвилинах інтерв'ю Порошенка більше сенсів та відповідей на головні питання країни, ніж в усіх "марафонах" і відосіках Зеленського.
Ні, навіть не так - більше, ніж в усіх 2,5 роках "правління" найвеличнішого, бо останній крім істерик та ненависті взагалі нічого не пропонує, без урахування умовних 1 000 000 000 дерев.
П'ятий зустрів вторгнення РФ і командував армією, яка звільнила 2/3 гібридно захоплених територій - шостий "розведеннями" віддав политу кров'ю землю, отримавши і війну, і ганьбу.
П'ятий створив антипутінську коаліцію та прибивав Кремль санкціями - шостий своїми Оманами провалив дипломатію і зробив Путіна сильним, з Потоком-2 та діалогом з Заходом про Україну без України.
П'ятий подолав залежність від російських енергоносіїв - шостий відновив поставки електрики з РФ та замість "зменшення платіжок" довів країну до енергетичної кризи.
П'ятий своєю політикою забезпечив прибутковість держпідприємств та зростання економіки - шостий їх віддав олігархам, з якими раніше сам офшорився, а гроші став збирати з населення через податки та ціни.
П'ятий відновив ЗСУ - шостий їх руйнує, садить військових в клітки, зливає спецоперації, призначає в ОП фсбшників.
Продовжувати можна до ранку, все це порівнянню не підлягає, у Голобородька за 2,5 роки немає ЖОДНОГО помітного досягнення, тому так багато крику та погроз.
Навіть слова Зеленсього про "майстрів спорту по боротьбі з короновірусом" обернулися 85 000 померлих - і в цій страшній цифрі і "велике крадівництво", і схематози з вакцинами, і продані маски ще на початку епідемії, і провалена допомога медикам.
Саме тому Порошенку є що сказати - а Зеленському залишається звинувачувати його, розвідників, журналістів, військових, "порохоботів", опозицію, весь білий світ, що він і робить з переляканим виглядом починаючого узурпатора, хоча його легітимність стрімко наближається до нуля.
І його стадіон буде зовсім не таким, як у Порошенка. "Тє".
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 1 comment