emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Радянська мерзотна стилістика. Яскравий приклад

Несподівано відкрив для себе ще одну грань «гібридної війни» Кремля – готовність використати в своїх брудних технологіях одну з найчутливіших тем людської культури – тему дитинства. Минулого тижня проросійські бойовики передали в наші школи листи, авторство яких хотіли приписати українським дітям, які проживають на тимчасово окупованих територіях. Окрім спекулювання сакральними для всього людства цінностями, специ з «лубянки» спрацювали достатньо грубо. Наведу кілька найбільшкричущих зразків.
Навіть для пересічних громадян – нефахівців – графологів чи експертів з псиолінгвістики очевидною є спроба сфабрикувати листи під дітей:
- складна філософська тематика, що не властива для дитячого мислення («мы живем в одной стране, но мы очень разные». «У нас общая история и культура. И мы все правосланые!!!);
- оперування пропагандистськими штампами, що притаманні риториці досвідчених кремлівських спікерів («Но вы выбрали евроинтеграционный вектор вашего развития и решили уничтожитьрусскоговорящее население Донбасса потому что в Европе не любят Россию»);
- надмірна агресія та погрози («Мама сказала, что вы его забрали в плен», «Скажите своим отцам, чтобы перестали бомбить нас, или будут последствия»).
Я хотів би звернутися до авторів цих фейків. Нешановні! Як немає вічного миру, так і немає вічної війни! Колись весь цей жах, що ви влаштували на Донбасі, закінчиться і ми почнемо жити по-новому. І якщо бойові дії між військовими стануть предметом для дискусій між вченими та політиками, то використання у своїх загарбницьких планах дітей не матиме прощення і не буде зрозумілим майбутнім поколінням. Не чіпайте своїми брудними лапами наших дітей!!!
Таких листів в мене біля двадцяти. Багато з них явно написані з використанням зразку, або під диктовку. Передавались вони з допомогою "міжнародників", яких явно використовували в своїх цілях мерзотники.

Фото Георгій Туки.
Фото Георгій Туки.

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments