emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Це вже навіть не страшно. Це смішно.

Я вже писав про історію "сепари проти сепарів", про те як банди ватажка Брєста взяли в облогу банду "атряд СПН Троя" (що то за атряд і скільки в ньому народу - глузують вже на сторінках самих сепарів). Наразі пішов 14-й день облоги, вже відомо, що штурмувати базу атряда відмовився відомий російський телешоумен Гіві (певно - тому що там все не як по-телеку). Командування банди "Троя" волає, що причина облоги - їхня спроба придушити торгівлю зброєю і наркотою у згаданій банді "бригада Брєста", але враховуючи особу главаря банди "Троя" запорізького сидельця-рецедивіста "Алабая" (в миру чи-то Рябухи, чи-то Новікова - фіг розберешся) та славу що ходить за бандою "Троя" і в житті, і в мережі, очевидно, що ідеться не про боротьбу з наркотрафіком, а про його розподіл. Все це - на тлі діяльності ГРУ РФ, яке останнім часом заходилося чистити банди ДиРи від слабоконтрольвоавних елементів, і, звісно конкурентів по вже своєму "бізнесу".

І от на цьому тлі вчора, на українському сайті InformNapalm з'явилася заява від імені банди "Троя", в якій бандюки погрожують ГРУ РФ та ФСБ РФ, що в разі штурму їхньої бази вони оприлюднять якийсь нечуваний компромат й до того - підірвуть низку об'єктів на території Ростовської області. Список об'єктів - додається. Об'єкти такі, що в разі підриву бодай пари - локальний Чорнобиль Ростовській області забезпечений.

Звісно, новину зразу ж підхопили усі українські ЗМІ. Звісно за якийсь час на сторінці банди "Троя" в Контакті бойовили ледь не з матюками назвали оприлюднену заяву брехнею і українським фейком.

На перший погляд так воно і є, Донецьке СБУ, або просто група небайдужих громадян вирішили приколотися, підливши мастила у вогонь сепарам і їхнім московським зверхникам. Реально?

Та є й інша версія - що інфу злила таки банда "Троя". Такими попередженнями в РФ не жартують. Оприлюдни банда "Троя" подібне на своїй сторінці - вирок був би їй винесений остаточний і гарантований. Але новина оприлюднена на українському сайті завжди може бути названа фейком, проте той кому треба - замислиться.

Якщо ж фантазувати далі, можна припустити, що як раз СБУ запустила цей фейк дуже добре знаючи про розумово-інтелектуальні здібності своїх опонентів, сподіваючись на відповідний результат.

Справа в тому, що у російському керівництві сидять параноїки, багаті через те що вони встигли про тричі продати всіх, хто купив їх. Одне одному там не те що не довіряють - всі надто довірливі були зачищені ще в часи Чеченських війн. Тож інфа про загрозу терактів вже на теренах РФ в російському керівництві багатьох примусить замислитися. Особисто - противників банди "Троя".

З усього вищеозначеного - висновок. Банду "Троя" в повному складі можна вже зараз дописувати до тісних лав Бетмена, Дрьомова, Мозгового, Кота та інших потвор дикої природи. Жаліти їх не варто. Пацани хотіли рускава міра? Це - він. Рускій мір відправить їх туди ж куди відпривив колишніх гайдамаків Петлюри, що пішли на службу до більшовиків - під кулемет. Їх про те попереджали.

Це вже навіть не страшно. Це смішно.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments