emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Самозаважання

Ой, а я вам смачного приніс. Минулої п"ятниці був звіт Айвараса в Раді. Цей звіт явно не сподобався депутатці від Самопомочі, про що свідчить як стенограма виступів, так і її пост в ФБ. Причому, пост був написаний через годину після виступу Айвараса, тобто депутатка в робочий час гуглила цифри, вбивала статистику, написала пост, а потім вийшла на трибуну і його повторила.

Пані Ганна поставила під сумнів ефективність роботи Айвараса і вважає, що він має нести відповідальність за те, що відбувається.

Ще пані депутатка від Самопомочі вважає, що парламент працює добре, приймає закони, а от міністри якось недопрацьовують. Звичайно, про те, що 30 законопроектів за словами Айвараса лежать не прийнятими - про це можна не згадувати.

Ну, і шикарне популістке - "давайте спитаємо у народу". Якщо пані Ганна не знає причин, то спеціально для неї написана статтяhttps://medium.com/…/%D1%87%D0%BE%D0%BC%D1%83-%D0%B2-%D0%BA…

На другій парі скрінів ви бачите обурення голови фракції Березюка тим, що не призначаються голови госкомпаній. Мабуть, потрібні йому кандидати десь застрягли. На скріні праворуч - частина інтерв"ю Айвараса. Голова коаліційної фракції не знає причин непризначення керівників? В нього корона падає спитати? Чи він все прекрасно знає і через такі публічні заяви тиснить на міністра?

Ну і на третьому скріні ви бачите що буває коли вітер повіяв в іншу сторону. Вже зразу "любов та уважуха", а Айварасу вже не треба "нести відповідальність перед Україною", ніхто призначення керівників держпідприємств не саботує, він вже "добропорядний міністр". Мабуть, за неповний тиждень були продемонстровані вражаючі результати, що вплинули на позицію.

Самопоміч, така Самопоміч.

Фото Пылыпа Духлего.
Фото Пылыпа Духлего.
Фото Пылыпа Духлего.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments