emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Несравненная ДжамалаВесь хороший Крим дуже вдячний кожному українцю, хто віддав та віддасть ще голоси за Джамалу та її безподобний музичний маніфест. Гадаю, що можу це сказати від імені справді всього хорошого Криму, настільки це одностайно.
А також раджу всім, кому сподобалась її творчість - звертати увагу на кримських виконавців як таких. Їх було неприпустимо мало на українській сцені всі роки до окупації. Це тим більш неспівмірно, що кримська естрада переживає творчий під'йом останні десятиріччя, у нас відбувались чудові концерти і конкурси, щорічно відкривались нові таланти, а старі ставали ще вправнішими. Не вистачало ресурсів, а часто просто часу, на саморекламу і завоювання медіаринку.
І хоч в першому наближенні українському вуху кримська музика може здатись чимсь незвичним і дивним (що, зрештою, для музики не погано), вже в другому наближенні те вухо вловить багато спільного поміж музикою корінних народів Криму та багатьма українськими мотивами, особливо старими, традиційними.

Я уверен, что в этом году на Евровидении победит Джамала, если она будет представлять Украину.
Я себе не представляю-чем можно перебить эту песню.Это было прекрасно.

Евровидение 2017 года пройдет в Ялте

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments