emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Абромавічус… Що це було? (Версія подій від Дмитра Вовнянка)

На мою думку правильно питання звучить саме так. Гарячий литовський хлопець Айварас ніяк не скидається на людину, що приймає спонтанні емоційні рішення. Значить ми маємо справу з комбінацією. Проектом, якщо хочете.

Спершу, запитаємо, а що сталося? Відповідь - Абромавічус заявив, що Кононенко не дає йому життя, потім зажадав відставки Яценюка, а по ходу – подав у відставку, при чому всі спроби розібратися і домовитися ні до чого не привели.

А чого гарячий литовський хлопець Айварас НЕ зробив? А він, звинувативши Кононенка та Яценюка, ані словом не згадав президента Порошенко особисто. Вам це нікого не нагадує? Мені це нагадує губера Одещини Михеіла Саакашвілі, який (що характерно) Абромавічуса щиро підтримав. Версія про те, що гарячий литовський хлопець Айварас у такий спосіб десантується з уряду в команду Великого Грузина вже обговорюється і на мій погляд має неабияку рацію.

Чому зараз? Тому що очевидно, реформи, які й раніше повзли як п’яничка до хати, нині застопорилися остаточно. Причина – Верховна Рада вперлася і потрібних законів приймати не хоче. Причина – вона розслабилися. Якщо раніше нардепи реально боялися російського наступу, нині їм очевидно – Москву доб’ють санкції та ціни на нафту, а отже можна не поспішати. Гадаю – вони й так гризуть лікті через чимало законів прийнятих раніше.

Навіщо Абромавічус Великому Грузинові? Це очевидно. Саакашвілі потребує особи яка б зналася на економіці і могла сформулювати якусь програму. Сам Саакашвілі – більш організатор, у фінансовій магії він не надто сильний. Тому йому потрібний такий собі кишеньковий ботанік, який після полум’яної промови самого Міхо здатен вийти, видати 5-6 розумних фраз, аби вразити ту частину виборців, яка не тільки вірує, але й думає.

Чому саме Абромавічус? Питання назустріч, а хто ще? Потрібна людина з одного боку фахова, з другого – популярна, з третього – не замарана на українській корупції. Яресько десантувати не можна – на ній переговори з МВФ. Гонтарева просто не підходить – самі здогадайтеся чому.

Чому саме зараз? Тому що через жадібну впертість ВР, починається період дуже важкої виснажливої роботи, яка не нестиме гучних перемог і слави, проте даруватиме чимало скандалів. В такій роботі на міністерських посадах потрібні не амбітні люди, а витривалі робочі конячки. На такій роботі рейтинг не набирають – його гроблять остаточно. Всім хто опікується власним рейтингом саме зараз з уряду треба тікати. Плюс – людина могла просто виснажитися. Я знаю як трясе волонтерів, раніше дотичних до Волонтерського десанту, коли їх запитують чому, мовляв, пішли? В Абромавічуса останні два роки життя було таке, що гадаю, фонд East Capital він згадує як курорт.

Для чого все це робиться? Писав неодноразово. Великий Грузин і дядько Петро – не противники. Вони – одна команда. «Антикорупційний форум» Саакашвілі має мету підібрати розчарованих прибічників Пороха, плюс – відгризти електорального пирога водночас у БЮТ, УКРОПу, Садонемочі та нового політпроекту Яроша. Тому і оточення дядька Петра, і уряд, Великий Грузин хіба матюками не криє – все так і замислено. Мета – політсила Великого Грузина мусить загрожувати всім цим парламентським небожителям втратами рейтингу. Тоді вже не ВР Банкову, а Банкова Верховну раду (і уряд - !!!) шантажуватиме достроковими виборами.

Тоді піде ущент інша розмова.

Отака версія. Хоча любителям конспірології можу підкинути ще парочку. Наприклад - гарячий литовський хлопець Айварас іде у відставку через цікавість ГПУ до фонду East Capital (він його співзасновник, там ще й зараз працює його дружина). Ще, Абромавічус – агент Москви. Смішно? А він у 2005-2008 рр. жив у Москві, очолював тамтешнє представництво фонду East Capital. У нас, оно, людей що в Росії лише народилися кремлівськими шпигунами цькують, а тут!…

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments