emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Мудрий Алі має рацію. Буває або "бардак", або "концтабір". Й перше- явно краще для мене й Алі.

Вам не подобається бардак в країні? Точніше так: ви ще звете бардаком парламентські скандали, урядові відставки, гучні звинувачення можновладців?
Альтернатива є, тільки одна. Ось Стабільності. Московія, Пхеньянія, низка інших азійських режимів. Інших альтернатив немає.
Але ви цього не зрозумієте, поки не втратите. Коли побачите як підокупаційний "парламент" сидить і піднімає картки так вправно, наче тренувався для виступу в басейні на честь дня народження Кімірсена. Коли всі в одній партії, а інших тримають чисто для статистики. Отето є альтернатива бардаку.
В Європі всюди такий "бардак". Ви просто не слідкуєте за всім. Вам просто не повідомляють, що відставка прем'єру де-не-будь в Хорватії чи викриття президента де-небудь в Німеччині означає загибель етай страни. У газетах і телеканалах вам скоріше розкажуть про папугу, яка навчилася пукати в мікрофон, ніж про урядові негаразди де-небудь на Корсиці. А в Америці взагалі повсюди криза. В кожному штаті, графстві, окрузі.
В Україні "бардак" також був типовим нормативним явищем. "Пор'ядок" теж бував - але під окупацією. Гауляйтери не срались прилюдно перед Гітлером, комісари не влаштовували дуелів, генерали малоросійських колегій не рвали один одному перуки. Вони все це робили тихцем, під ковдрою. Отрута, удавка, сибір, терор і тероризм, шпицрутени, гестапо, нквс, тільки не "бардак".
Я за бардак. Тим більш, кримською мовою він означає усього навсього хлипкий глечик.
Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дєлают нас вмєстє...

  Людмила Воробьева 5 ч. · Аварія, винуватцем якої став нардеп-слуга Олександр Трухін, розслідуватись не буде…

 • И опять Таня Адамс

  Tanya Adams Привет, камрады. Следующие две недели я переквалифицируюсь в travel-блогера и в политоту заглядывать не буду ваще, а сегодня новостей…

 • 17 сентября 2018 года

  А що там у ПП - А що там у ЄС 3 ч. · № 17 сентября 2018 года над Украиной стало несколько легче дышаться.…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments