emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Україна сміється

Оригинал взят у novitsky в Україна сміється
Оригинал взят у diana_ledi в Рекомендовано к репосту :)

Цитата дня

Е! Що за паніка? "Треба тікати з країни". Всі залишаються на своїх місцях. Спокійно. Я наприклад повернувся у свою юність. Помолодів років на 40. Якраз коли мене в КГБ викликали. І жодної повістки: дзвінок у воєнкомат - а там кагебіст, дзвінок у відділ кадрів - і там кагебіст. І нічого. Я нікуди не втік. Пішов собі у внутрішню еміграцію.
Але тамта система була міцна хоч і до пори до часу, а ця - пародія на диктатуру. Це невдахи і бздуни, які усі закони прийняли зі страху. От вони й емігрують, а не ми. Тільки не туди, де вони купили собі вілли, бо там уже їх не приймуть, а туди, де їм відведуть роль дрібних шавок. На привязі у Пуцькіна будуть собі дзявкати, заробляючи на відпочинок у Сочі. Бо Куршавель для них уже тю-тю.
Фінляндія, наприклад, уже вимагає від російських буржуїв відзвітувати наскільки легальні кошти, за які вони придбали у них нерухомість. Дуже здорове починання.


НЕОЖИДАННОЕ МНЕНИЕ. И ОЧЕНЬ ХОРОШЕЕ.

Serge Danylov:

- Донт панікс, нот скіглінг.
Закони писали тут, а не в Москві - наші місцеві уроди. Писали під себе - взяти більше бабла і поквитатися зі своїми старими ворогами.
Силового ресурсу у влади більше не стало. Швидше буде ще менше.
Репресії будуть - смішні, дурні, хаотичні.
Ми виграли безповоротно і остаточно. Вони визнали.
Смерть ворогам.


кнопочная магия

Ещё бы. То - какие-то там титушки или непоймихто, а тут Настоящий Закон.

Такое часто встречается. Многие, даже слишком многие, как для моей планеты, люди верят, что в любой непонятной ситуации надо принимать какой-нибудь соответсвующий случаю закон.


Программа минимум

С сегодняшнего дня, любой порядочный человек не имеет права выходить на улицу без каски и с открытым лицом, а передвигаться на автомобиле необходимо только с друзьями и сослуживцами. Не менее пяти автомобилей в колонне.
Так же надеюсь, что найдутся добросовестные юристы, которые завалят суды исками о клевете, экстремизме и т.д. против представителей ПР. Нечего безнаказанно оскорблять Запад Украины и предлагать его то расстрелять, то отделить в пользу Польши.
С беспредельщиками, только по беспределу.


дела у нас сегодня вот так

Сегодня вечером люди на Майдане, здороваясь, обнимаются и хлопают друг друга по спине со словами: "Ну, с пожизненным тебя!"
Я уже говорила, что эта нация непобедима?


Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments