emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Антикорупціонер фсьо

Антикорупціонера Лещенко приперли до стінки елітною квартиркою.
Тепер він танцює вужем на сковорідці, що типу гроші не мої, а гьорлфренд в московських клубах надіджеіла.

Пояснення в стилі кращих традицій української політики, коли будинки і спорткари списують на восьдесятирічних дідусів, бабусь-інвалідів і стареньку маму, що складала пенсію впродовж 10 років.

Недавно я бачила якийсь “викривальний” сюжет, де Полторак оформив жінчин мінікупер на тещу, так було багато воні. Була історія із прокурором Сусом, який отримав Ауді від старої бабусі. А Лещенко просто альфінс, що живе за кошти своєї працьовитоі баришні) І ця людина недавно кпинила Матіоса, який живе за кошт дружини.

Антикорупціонер насправді це такий вид політика, коли нічим не відрізняється від старих динозаврів. Але ходиш на телешоу, де уперто розказуєш, що я не такая, я жду трамвая... Іще треба добре знати англійську, щоб в іноземних ньюйоркерах писати, що ти реформатор, а всі просто заздрять твоєму успіху і гламуру.


Mason Lemberg
2 ч

Сьогоднішнє викриття лещенка - це не тільки викриття лещенка, бо лещенко - це всьго лише індикатор.

1) Сьогоднішнє викриття лещенка - це викриття "принципів" роботи так званих "антикорупціонерів", тобто безпринципності та продажу совісті і України за бабло. Вони не тільки несуть в маси брехню і виконують відверті замовлення олігархів, тут важливо також інше:
Давайте повернемося на рік назад. Згадайте атаки лещенка на Яценюка через Мартиненка? Що зробив Мартиненко, на якого лещенко мав 146% компромат і який вже майже рік мав сидіти в швейцарській тюрмі? - Правильно, Мартиненко склав свій мандат і вирішив захищатись без нього. Признаюсь чесно, в мене не було особливих симпатій до Мартиненка, але це ВЧИНОК, вчинок як самого Мартиненка, так і Народного Фронту.
Давайте повернемося на півроку назад. Згадайте як Абромавічус звинуватив Кононенка в корупції? Що зробили БПП, ПП і сам Кононенко? Передали розслідування в НАБУ, відсторонили Кононенка від керівництва фракцією і поновили на посаді тільки після того, як Абромавічус сам признався, що збрехав.
А що ми бачимо зараз? - Де "антикорупціонери"? Де боротьба з корупцією? В кращому випадку понабирали лайна в рот і мовчать, а в гіршому випадку намагаються придумати версію відмазки цієї мерзоти.
Ось вам і вся "боротьба з корупцією" від усієї цієї антикорупційної мерзоти. Все. Більше нічого говорити не треба. Зайве... Бо вони навіть не здатні рівнятись зі "старими".
І не можу не згадати, як ця "антикорупційна" мерзота місяць тому кричала про те, щоб позбавити Україну безвізового режиму і кредиту МВФ через "корупцію Порошенка".

2) Сьогоднішнє викриття лещенка - це наглядна демонстрація абсолютної некомпетентності і заангажованості послів G-7 і ЄС, які були основним прикриттям цієї антикорупційної істерії.
Що дала вашим країнам ця антикорупційна істерія в Україні? - Абсолютно нічого.
Що змінила ця антикорупційна істерія в самій Україні? - Ця деструктивна і антидержавна істерія привела до дискредитації системи влади в Україні (не когось персонально, а системи влади вцілому) і унеможливила будь-яку конструктивну критику і будь-які реальні антикорупційні розслідування в цій какафонії фейків і байок.

3) Сьгоднішнє викриття лещенка - це камінь у ваш город, Петро Олексійович. Бо лещенко - депутат від БПП і ви його запросили в свою партію. Тепер пожинайте результати своїх же помилок і своєї же легковажності. І, на жаль, ви продовжуєте робити такі ж помилки і зараз. Хоча менше...

4) І останнє. Сьогоднішнє викриття лещенка - це докір всім нам. Суспільству. Бо саме ми зробили з цього нікчемного клоуна "героя". Бо саме ми підміняли наше небажання щось робити цими "антикорупційними" байками і тим, що хтось там краде. І я би дуже хотів вірити в те, що сьогодні багато хто усвідомить, що не можна підміняти реальність і своє небажання будь-що змінювати для своєї країни, якимись вигадками ублюдків, які залюбки готові зруйнувати нашу країну заради бабла чи своїх амбіцій.


Фото Богдана Карпенко.
Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 0 comments