emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Так. Хрестоносці

Давайте самі назвемо!

Пам'ятаєте, як напередодні параду, екс-киянин і заслужений ватан Максим Равреба вчинив істерику на тему, що Хрещатиком пройдуть танки з хрестами?! Жах! Фошизм!

А я от переглядав фотки і раптом зловив себе на думці. А чого це тільки танки з хрестами? У нас кожен боєць ЗСУ, НГ, МВС, ДПСУ та СБУ - з хрестом на грудях. Он на моє фото погляньте. Хрест бачите, на знакові Держприкордонслужби?

Тут не просто фошизм - тут фошизм в квадраті. Наш козацький хрест за формою - практично одне до одного - геральдичний тевтонський хрест. Насправді стіни Софійського собору ним прикрашали ще в момент побудови - задовго і до тевтонців, і до козаків, але не будемо вже занурюватися в деталі. Сконцентруємося на факті.

Українських силовиків всіх до одного можна сміливо називати... як?

Точно. Хрестоносцями.

І отут думка мене навідала - чому ж нас кремлівська пропаганда ще й досі хрестоносцями не охрестила? З огляду на їхню несамовиту любов до вщент перебреханого Льодового бойовища, це ж був би такий символ! З одного боку - настаящій палковнік Пуйло, як уособлення монгольського підлабузника Алєксандра згодом-Невського. З іншого - озвірілі укропи з тевтонськими хрестами, що мріють винищити русскій мір...

Москва проти хрестоносців!...

Чому?

Запитав себе – і зразу ж сам собі відповів. Тому, що якщо нас назвати хрестоносцями, то самі вони вельми швидко виявляться... Ким?

Правильно. Сарацинами.

Я от думаю, може не чекати від московської пропаганди милості? Може самим їх так назвати?

Що думаєте, Хрестоносці?

Subscribe

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments