emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Від Львівського Каменяра про голосування грузинської депутації

Оригинал взят у masonlemberg в ...
Mason Lemberg

Прочитав як пан Сакварелідзе побивається щодо того, що грузинська делегація вчора не підтримала резолюцію ПАРЄ в інтересах України.

https://www.facebook.com/davit.sakvarelidze/posts/10153928890115233?pnref=story

Настільки побивається, що називає цю бездіяльність соромом.

Настільки побивається, що приносить свої прилюдні вибачення перед всіма українцями.

Та не вірю я в ці вибачення, в їх справжність. І маю на це підстави:

По-перше: грузинська делегація в ПАРЄ, як і делегації всіх інших країн, включає в себе представників всіх основних парламентських партій Грузії, а не тільки депутатів олігарха Іванішвілі.

По-друге: грузинська делегація в ПАРЄ сформована з депутатів діючого Парламенту, де партія Саакашвілі мала 65 мандатів зі 150. Тому грузинська делегація в ПАРЄ включає в себе 3 преставників партії Саакашвілі (United National Movement), один з яких є постійним членом делегації.

http://www.assembly.coe.int/nw/xml/AssemblyList/AL-XML2HTML-EN.asp?lang=en&XmlID=NationalDelegation-ge

По-третє: резолюції ПАРЄ не підтримані жодним представником грузинської делегації:

http://assembly.coe.int/nw/xml/Votes/DB-VotesResults-EN.asp?VoteID=36226&DocID=15968

http://assembly.coe.int/nw/xml/Votes/DB-VotesResults-EN.asp?VoteID=36233&DocID=15993

Я не виясняв чи причиною цього є якісь регламентні процедури (бо багато країн не голосували також) чи просто небажання підтримати резолюцію.

Якщо причини в небажанні підтримати резолюцію по Україні, то її не підтримала ВСЯ грузинська делегація, в тому числі представники партії Саакашвілі.

І коли мотиви діючої грузинської влади, що спонукають їх до небажання підтримати резолюції я можу зрозуміти. Ці мотиви мають прізвище. І це прізвище не путін, а саакашвілі і сакварелідзе, які переховуються в Україні від реформованого ними грузинського правосуддя...

Так от.. і коли мотиви діючої грузинської влади я ще можу зрозуміти, то мотиви представників партії Саакашвілі в цьому питанні зрозуміти важко. А ще важче зрозуміти навіщо пан Сакварелідзе за словами вибачення перед українцями маскує свій цинізм, брехню і маніпуляції?

Найкращі публічні вибачення пана Сакварелідзе перед українцями - це коли пан Сакварелідзе перестане корчити з себе політика і реформатора, спасителя всіх знедолених українців, перестане заради своїх особистих амбіцій ганьбити свою країну, а повернеться до неї і перед реформованою ним правоохоронною системою відповість за свої вчинки.

П.С. Вчергове передаю привіт нашим распрекрасним ЗМІ, які формують викривлені уявлення людей на основій слів всяких блазнів не зробивши жодних спроб перевірити інформацію і поцікавитись правдою.

Subscribe

Recent Posts from This Journal

 • Дилема

  Карл Волох 8 мин. · На відміну від багатьох із вас, я не маю відповідей на всі питання. Наприклад, я не знаю,…

 • Хроника одного президента

  Хроника одного президента ‎25.‎07.‎2021 Задолженность вот ОРДЛО (перед всеми поставщиками) за использованную электроэнергию по…

 • Й справді, де там ті несамовиті націоналісти?

  Валерій Прозапас 2 мин. · На думку 1+1, "мовний принцип" призводить до розколу у…

 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

 • 0 comments