emiliozk (emiliozk) wrote,
emiliozk
emiliozk

Сільська аналітика про нормандський Берлін

Доброго здоров’я, друзі! Надворі в нас трудовий четвер, зручно вмощуємося в кріслах і вдихаючи аромат свіжозавареної кави сначала дивимося у вікно. І думаємо: “Блін, а хтось же в таку погоду бетон на стройці мішає”. Після чого, прийдя в приятне расположеніє духа, можна і проглянути стрічку новостєй. В кого нєрви покрепче, можете і кремльовську пресу пролистать – нада ж знать, шо проісходить у стані врага. Та і просто прикольно.

А в стані врага очередне лікованіє по поводу как “Путин совместно з Западом дожал Порошенка”. Отже, можна не сумніватися – Хуйлу в очередний раз надавали по ушам і безцеремонно поставили у нормандське стойло. Бо к нормандському формату, як ізвесно, Хуйло большую лічную нєпріязнь іспитує, в чому неоднократно сознавалося. Но каждий раз Меркель бере в руки спінінг, подмотує катушку і мінхерц Хуйло послушно пливе туда, де сидить рибачка Меркель. В цей раз Хуйлу в Берлін летіти тоже дуже не хотілося, всі бачили, як воно кобенилося.

Но мінський договорняк наподобії цепкого воблєра (рибаки поймуть) вже міцно засів у жабрах Хуйлуші, а тріо нормандських рибалок майстерно тягає того Хуйла по світовому водойому. Хотя той то і дєло питається соскочить ілі, по крайній мірі затихариться під сирійською корягою. Однако його каждий раз безжалосно витягують, каждий раз підмотуючи лєску коротше. Після чого, пространства для маньовра в Хуйла стає дедалі менше.

Про конкретні договорьонності нормандських рибаків із їхнім уловом можете при желанії почитати самі, дід же рекомендує обратить вніманіє на разночтєнія, озвучені по ітогам берлінської встречі, соответственно, Порохом і Хуйлом. Таке ощущеніє, шо вони були на разних нормандських засіданнях. І це прекрасно, бо це значить, шо ігра продовжується, возможностєй маніпулірувать трактовкою договорьонностями в хунти, як і преждє, предостаточно. Виполнять які, як дід собі думає, хунта ізначально й не собиралася, но з мінських позицій троллити Хуйла Києву ісключітєльно удобно. Чим хунта вже два года і занімається, переконливо доводячи свою високу риболовну кваліфікацію. Впрочем, при такій поддержці Запада даже наша хунта вполнє може розчитувать на прілічний улов.

Рибачка Меркель уверенно веде Хуйла не лише на мінському воблєрі, вона крепко ухватилися і за спінінг із сирійським тройником. Которий тоже намертво засів у жабрах Хуйлуші. Їй всячеськи помагає і юнга Олланд, тому коли послє нормандського засідання Порох з довольним видом почимчикував у посольтство разглагольствувать про домовленості рибаків із рибою, Ангела і Франсуа Хуйла восвоясі не отпустили. А схватившись за сирійські снасті начали синхронно тягати московського дурачка, не даючи йому залягти на дно. Хуйло шото там белькотіло про тірарістов в Алеппо, но звучало неубедітєльно, бо і Олланд, і Меркель слушали оте лопотіння з недовірою та отвращенієм. В конце-концов отмотали катушку, давши Хуйлу временно погрузиться в пучіну русского національного лизоблюдства. Хуйлу там коло Кремля пам’ятнік ставлять – дуже воврем’я. Бо нада ж буде ватнікам шось валить і шось сотєрвенєло топтати, коли прийде Хуйлу кончина.

Трохи помантулити Хуйла, но не бить його по голові веслом Ангелу, відімо, попросила лічно Хіларі. Так їй по тєлєфону, відімо, і казала:

- Слиш, Хорстовна, ти там як того Хуйла ганятимеш, не переусєрсдствуй, пожалуйста. Він мені буде нужен.

- Як скажеш, Хіларі.... а як тебе по отчеству, кстаті?

- Не нада мене по отчеству – відповіла Клінтон і густо почервоніла. – Ми же своі люді. Но вот Хуйла мені збережи. Він мені для виборів нужен. А главноє – після виборів. Пойняла?

- Ферштейн – знизала плечима Меркель і пішла на консультації з Порохом та Олландом, вирабатувать план тягання Хуйла за нос, за гланди, і за жабри.

- А за яйця? – возмутився Порох? – Хуйла лучше всього тягати за яйця. Так старі рибаки кажуть.

- За яйця його Хіларі тягатиме, - успокоїла Пороха Меркель, на тому й порішили.

Бо й справді, хто би шо собі не думав, а американці не дрімають. І нєвзірая на ізбіратєльну гонку привично плетуть свої імперіалістичні заговори та інтриги, в яких Хуйлу уготована роль мірового пугала, а впослєдствії – сакральної жертви, яку человечество принесе в ім’я добра, миру і благополуччя. І іспитає при тому велике полегшення.

Сперва, як ми бачимо, американські технологи апробірували Хуйла в качестве внутрішньої страшилки, для посилення позицій малосимпатичної многим Хіларі Клінтон. Оказалося – работає. Хуйло прийшовся американському ізбіратєлю не по вкусу, він противніший йому даже ніж відьма Хіларі. – Ага, - сказали технологи. – То шо нада, победа Хіларі в нас у кармані. – І тепер готовлять сценарій, за яким у другому сезоні вже презідєнт Хіларі Клінтон красіво і ефектно побеждає серійного убійцу і маньяка Хуйла, под восторжені аплодісменти американських ізбіратєлєй.

І зробить вона це тоді, коли того потребує внутрішньоамериканська обстановка. Як колись Буш младший вздьорнув у грудні 2007 року на шибениці Саддама Хусейна лише для того, шоб республіканці получили парочку дополнітєльних місць в Конгресі. Бо в каждого порядного американського презідєнта має бути свій лічний ручний враг і ісчадіє ада, которого в случаї чого не жалко буде і грохнуть. А пока нормандське тріо надьожно зафіксірувало Хуйла й не дає йому возможності здриснуть, рибачка Хіларі наверняка вже розглядає свій рибацький арсєнал і прикидує чи не нада ще підточить гарпун.

Сохраняєм бадьорий бойовий дух, держим кулаки за всіх наших полонених, всіляко допомагаємо Армії і ведемо себе так, шоб онукам не було за нас стидно.
Та слєдім, шоб віздє парядок був! А не то, шо січас

Subscribe

  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 2 comments